Lucas Leiva’yı ikna edin

İlk görüşmede yapılan teklifi beğenmeyen 30 yaşındaki Brezilyalı yıldızın transferinin bitirilmesini isteyen Usta, menajer Ahmet Bulut’a tam yetki verdi...

Lucas Leiva’yı ikna edin

Trabzonspor orta saha için bir süredir temas halinde olduğu Juraj Kucka'nın transferini sonuçlandırmak için yoğun çaba harcarken, sürpriz bir ismi daha gündemine aldı. Bordo-mavililer, Liverpool'da sözleşmesi yenilenmeyen orta saha oyuncusu Lucas Leiva ile görüşmelere başladı. Yönetim bu transferi sonuçlandırması için menajer Ahmet Bulut'a tam yetki verirken, 30 yaşındaki oyuncuyla yapılan ilk görüşmenin istenen şekilde sonuçlanmadığı öğrenildi.

YENİ BİR TEKLİF YAPILACAK
Lucas Leiva'nın yüksek bir rakam talep etmesi nedeniyle transfer görüşmeleri tıkanırken, başkan Muharrem Usta'nın yeni bir teklif hazırlanarak futbolcunun ikna edilmesini istediği öğrenildi. 10 yıl aralıksız olarak Liverpool'da oynayan Leiva ile Galatasaray da uzun süre ilgilenmiş ancak futbolcuyla anlaşamamıştı. Brezilyalı futbolcu geçtiğimiz sezon 32 maçta forma giyerken, bir kez ağları havalandırdı.

10 SEZON
LİVERPOOL TAKIMI
30 YAŞ
338 MAÇ

Bugün neler oldu? (24.06.2017)

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN