Messi'den en büyük imza

Arjantinli süperstar, çocukluk arkadaşı ve iki çocuğunun annesi Antonella Roccuzzo ile bugün evleniyor. Aralarında Arda Turan’ın da olduğu çok sayıda davetli için özel uçaklar tutuldu. Davetliler de hediye olarak Messi'nin vakfına bağış yapacak

Messi'den en büyük imza

Arjantin Milli Takımı ve Barcelona'nın süper yıldızı Messi, bugün uzun yıllar unutulmayacak bir düğünle, çocukluk arkadaşı Antonella Roccuzzo ile evleniyor. Messi'nin doğup, büyüdüğü ve futbola başladığı yer olan Rosario kentindeki düğün şimdiden dünya gündemine oturmuş durumda. Davetlilerden, Antonella Roccuzzo'nun giyeceği gelinliğe kadar her şey uluslararası medyada haber oluyor. Çok sayıda davetli 260 özel uçakla düğüne gelecek.

RONALDO, İKİZ ÇOCUK BABASI OLDU

İŞTE MESSİ'NİN DÜĞÜNÜ İLE İLGİLİ AYRINTILAR
Düğün için 60 ülkeden 150'ye yakın medya mensubu akreditasyon yaptırdı. Ancak basın mensupları otelde davetlilerle yan yana gelmeyecek.
Gizli tutulan davetli listesinin 260 kişiyi kapsadığı ileri sürüldü.
Aralarında Arda Turan'ın da olduğu Barcelona takımının yanı sıra Xavi ve Puyol gibi eski yıldızlar da düğüne katılacak. Ancak Cristiano Ronaldo, eski teknik direktör Luis Enrique, Maradona gibi isimler listede yok. Barcelona'dan yöneticiler de...
Pique'nin eşi Shakira ve Neymar gibi ünlüler için özel uçaklar tutuldu.
Düğünde hepsi eski asker olan 300 güvenlik personeli görev yapacak. Bu personele dışarıya herhangi bir görüntü sızdırılmaması için özel bir sözleşme imzalatıldı.
Düğün hediyesi vermek isteyenler çocuklara yönelik sosyal projeler yapan Messi Vakfı'na bağış yapacak.
Düğünde, Arjantin'de şu sıralar çok moda olan Uruguaylı pop müzik grubu "Marama" ve davetliler arasındaki futbolcu Sergio Agüero'nun sevgilisi, Arjantinli şarkıcı Karina da sahne alacak.
Üç aşamalı sunulacak düğün yemeğinde ise yerel Arjantin mutfağının yanı sıra, bol miktarda et, kabuklu deniz mahsulleri ve suşiye kadar çok geniş bir menü olacak.YAĞMUR BEKLENİYOR

Rosario Katedrali'ndeki dini törenden sonra kutlamalar şehir merkezindeki bir otelde devam edecek.
Düğün sırasında Rosario'da hava sıcaklığının 7 derece civarında olacağı ve meteoroloji tahminlerinin yağmur gösterdiği belirtildi.
BİZE ULAŞIN