Hızlı düşün uygula

Teknik direktör Kocaman’ın antrenmanlarda tek bir isteği var; ‘Hız’

Hızlı düşün uygula
Fenerbahçe, Topuk Yaylası'nda hazırlıklarını çift idmanla sürdürüyor. Teknik direktör Aykut Kocaman, özellikle takımın ve oyuncuların bireysel temposu üzerinde duruyor. Tecrübeli teknik adam futbolcularına her fırsatta "Top ayağınıza gelmeden pas opsiyonlarını görüp kararınızı verin. Bu durum bizim hızımızı artıracak" şeklinde uyarılarda bulunuyor.

TARAFTARIN SEVGİLİSİ KOCAMAN
Pazar günü olması nedeniyle Topuk Yaylası'nda dün yaklaşık 500 kadar Fenerbahçe taraftarı vardı. Taraftarlar Aykut Kocaman'a büyük sevgi gösterilerinde bulundu. Uzun süren tezahüratın ardından Kocaman, taraftarların yanına giderek tek tek bütün forma ve bayraklarını imzaladı.

TEK FORVET AHMETHAN!
Fenerbahçe'de Van Persie ve Fernandao takımdan ayrı çalışmaya devam etti. Antrenmanda tek santrfor genç takımdan gelen Ahmethan Köse'ydi. 20 yaşındaki oyuncu etkili sol ayağı ve attığı gollerle dikkat çekti.

İYİ Kİ DOĞDUN AATİF - F.Bahçe taraftarı dün sabah idmanında 31 yaşına giren Faslı oyuncuya "İyi ki doğdun Aatif" tezahüratları yaptı. Çalışma sonrası ise arkadaşları pasta kesti.
BİZE ULAŞIN