Kayserispor'da 8 futbolcu kadro dışı!

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, Erzurum kampı öncesi Teknik Direktör Mario Sumudica yönetimindeki teknik heyetin 8 oyuncuya "kulüp bulun" çağrısı yaptığını söyledi.

Kayserispor'da 8 futbolcu kadro dışı!

Kayserispor'da 6 Temmuz'da başlayacak Erzurum kampı öncesi Romen Milli Takımı ve Astra kulübü sağ beki Christian Sapunaru ile Şili Milli Takımı oyun kurucusu Ude Chile takımından Gonzalo Espinoza resmi sözleşme imzalayıp,kadroya katıldı. Bu arada 8 oyuncu, '' Kulüp bulun''denilerek,kadrodan çıkarıldı.

Kulüp Başkanı Erol Bedir, Christian Sapunaru ve Gonzala Espinoza'nın Kayseri'ye gelerek sağlık kontrolünden geçtikten sonra 2'şer yıllık resmi sözleşmeye imza attıklarını söyledi. Bedir "Romanya ve Şili milli takımlarından iki tecrübeli ve isimleri üzerinde tartışılmayacak oyuncuyu da renklerimize kattık. Gana Milli Takımı oyuncusu Asamoah Gyan ile Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu'nun durumları da Cuma günü belli olacak" diye konuştu

8 OYUNCU KADRODAN ÇIKARILDI

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, Erzurum kampı öncesi Teknik Direktör Mario Sumudica yönetimindeki teknik heyetin 8 oyuncuya "Kulüp bulun" çağrısı yaptığını söyledi. Bedir, "Erzurum ve Avusturya kampları öncesi teknik heyetimizin raporu doğrultusunda futbolcularımızdan Ali Ahamada, Landry Nguemo, Miladin Stevanovic, Kubilay Sönmez, Umut Sönmez, Mert Ilıman, Mert Özyıldırım ve Furkan Yaman 10 gün izinli olup; kendilerine kulüp bulmaları söylenmiş kamp kadrosundan çıkarılmıştır. Bu oyuncularımıza bonservisleri ve kiralık konusunda gerekli desteği vereceğiz" dedi

ÖNCE ERZURUM SONRA AVUSTURYA KAMPI

Öte yandan Kayserisporlu futbolcular 6 Temmuz'da Erzurum Palandöken tesislerinde kampa girecek. Uçakla önce İstanbul buradan aktarmalı olarak Erzurum'a gidecek Kayserispor kafilesi, 15 Temmuz'a kadar Erzurum'da kalacak. Sarı kırmızılı oyuncular bu arada Erzurumspor, Aytemiz Alanyaspor ve Akhisar Belediyespor'un katılacağı 15 Temmuz Şehitler Turnuvası'nda iki özel maç oynayacak. Kamp bitimi 2 gün izin verilmesi planlanan Kayserisporlu futbolcular daha sonra 18 Temmuz'da İstanbul'da buluşup, Avusturya kampına gidecek.

BİZE ULAŞIN