Nihayet takım antrenman yapıyor

Nihayet takım antrenman yapıyor
F.Bahçe'nin Hollandalı golcüsü Robin van Persie'de büyük değişim gözleniyor. Fiziksel olarak hazır durumda olmaması nedeniyle çalışmalarını takımdan ayrı olarak sürdüren Van Persie, idmanları sürekli dışarıdan takip ediyor. Bu sezon bambaşka bir vücut diliyle hareket eden ve mutlu gözüken Hollandalı yıldız, uygulanan antrenman metotlarından hayli memnun. Van Persie'nin çalışmalarla ilgili "Takım gerçekten harika çalışıyor. Buradaki 3. sezonum. İlk kez antrenman yapıldığını görüyorum" diyerek Kocaman ve ekibini övdüğü öğrenildi.

Emenike'den duygusal veda
F.Bahçe'den Olympiakos'a transfer olan Emmanuel Emenike, İstanbul'dan ayrılırken açıklamalarda bulundu. Türkiye'nin gönlünde ayrı bir yeri olduğunu belirten Nijeryalı, "Türkiye'de uzun yıllar futbol oynadım. 2009'da geldiğimde bir çocuktum. Burayı evim gibi görüyorum ve hep burada olacağım" diyerek sözlerini noktaladı.

Nabil Dirar da kampa katılıyor
kampa katılıyor Fenerbahçe'nin Türk milli oyuncuları dün Topuk Yaylası kampına katıldı. Sarı-lacivertlilerde transferi gündemde olan Volkan Şen katılanlar arasında yoktu. Sarı-lacivertlilerin yabancı millileri ise bugün kampa katılacak. Nabil Dirar, Martin Skrtel, Simon Kjaer, yarın Topuk Yaylası'nda takımla birlikte olacak.
BİZE ULAŞIN