Başakşehir'den bir bomba transfer daha! Kerim Frei...

Başakşehir'den bir bomba transfer daha! Kerim Frei...

Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı Göksal Gümüşdağ, Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda eşleştikleri Club Brugge değerlendirdi hem de transferle ilgili çok çarpıcı açıklamalar yaptı.

  • Futbol
  • Cuma 14.07.2017 14:40

Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda eleştikleri Club Brugge için şunları söyledi:

GÜMÜŞDAĞ: HAYIRLI OLSUN

"Club Brugge içimden geçen bir takımdı, çıkması beni mutlu etti. Şampiyonlar Ligi'nde ilk tecrübemiz. Bu bizim için bir avantaj diye düşünüyorum. Hayırlısı olsun diyorum"

Göksel Gümüşdağ, transferle ilgili olarak ise şunları söyledi:

"GÖKHAN İNLER VE MEVLÜT ERDİNÇ İMZAYI ATIYOR"

"Gökhan İnler ve Mevlüt Erdinç ile sözleşme imzalıyoruz, 14.30'ta Cengiz Ünder'i uğurluyoruz. Bir hatta iki transfer yapmayı düşünüyoruz. Stoperde sıkıntı yaşadık. 10-15 gün içinde transferi çözmüş olacağımızı düşünüyorum. Şampiyonlar Ligi maçına yetişmeyebilir. Transferin çoğunu bitirdik diyebiliriz.

Başakşehir Kulübü, kuruluğu yıldan beri futbola renk veren, her anlamda doğru model olmaya devam eden bir kulüp. Çok heyecanlı ve istekliyiz."

"KERİM FREI'I İSTEDİK"

"Kerim Frei ile görüşmelerimiz başladı. Kerim ve bir stoperle transferi kapatacağız. Kerim için kulübüyle anlaştık demek doğru değil ama görüşüyoruz diyelim. Henüz anlaşma yok. Kiralık da olabilir stoper transferi.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN