Yeni macera!

Yeni macera!

Başakşehir, Roma’ya 15 milyon Euro’ya sattığı Cengiz Ünder’i anlamlı bir törenle uğurlarken, genç yıldız, “Benim için yeni bir macera olacak” dedi

Başakşehir'in genç ismi Cengiz Ünder, Roma'ya transferi öncesinde başkan Göksel Gümüşdağ ile basının karşısına çıktı. Cengiz'i Altınordu'dan 600 bin Euro'ya aldıklarını belirten Gümüşdağ, "Cengiz'in satış bedeli 15 milyon Euro'dur. Ayrıca bir sonraki satışından yüzde 20 kasamıza girecek" dedi. Kendisine güvendiğini söyleyen Cengiz ise, "Beni Manchester City de istedi. Ancak Roma direkt oynatacağı için İtalya'yı seçtim. Yeni bir macera olacak. Orada da formayı alacağım. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan da arayarak beni tebrik etti. Kendisine teşekkür ediyorum" diye konuştu.

GÖZ YAŞLARIYLA UĞURLADILAR
20. yaş gününde Roma'ya transfer olan Cengiz Ünder için özel pasta kesilirken, basın toplantısının sonunda genç futbolcu ailesiyle beraber poz verdi. Cengiz'i havaalanında annesi Fatma, babası Hasan ve ablası Fatma Nur gözyaşlarıyla yolcu etti.

GÖVDE GÖSTERİSİ
Başakşehir kadrosuna kattığı Gökhan İnler ve Mevlüt Erdinç için imza töreni düzenledi. Üçer yıllık imza atan iki oyuncudan Gökhan, "Beşiktaş'tan ayrılmam Şenol Güneş'in kararı" derken, Hollanda ekibi Hannover'den alınan Mevlüt, "Çok heyecanlı ve mutluyum" ifadesini kullandı.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN