Beşiktaş Schalke 04 maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

Beşiktaş Schalke 04 maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

Geçen sezonu şampiyon olarak tamamlayan ve bu sezona da Şenol Güneş önderliğinde mutlak şampiyonluk hedefiyle yola çıkan Beşiktaş, Çin seferine çıktı. Sezon öncesi hazırlık programı dahilinde Çin'e giden Beşiktaş global anlamda da marka değerini yükseltiyor. Beşiktaş, Çin'de Alman ekibi Schalke 04 ile karşılacak. Peki Beşiktaş Shchalke 04 maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda yayınlanacak? Beşiktaş Schalke 04 maçı şifresiz mi yayınlanacak?

  • Futbol
  • Çarşamba 19.07.2017 09:25

Vincent Aboubakar'ın Porto'ya geri dönmesiyle santrafor transferi konusunda çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, Çin kampında kadrosunda Leon Goretzka, Max Meyer, Bentaleb, Breel Embolo gibi isimler olan Schalke 04 ile karşılaşacak. Beşiktaş Schalke 04 maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda? Beşiktaş maçı şifresiz mi yayınlacak? İşte Beşiktaş Schalke 04 maçı hakkındaki tüm detaylar...

Beşiktaş Schalke 04 maçı hazırlık maçı bugün saat 15:00'da oynanacak. Mücadele Smart Spor kanalından canlı olarak yayınlanacak.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in, yorucu yolculuğun yanı sıra seyahat sırasında yaşanan aksaklıklardan dolayı tepkili olduğu gözlendi. Siyah-beyazlı kafilede izinli Pepe ve Ricardo Quaresma, bireysel çalışmalar için İstanbul'da bırakılan Anderson Talisca ile Gökhan Gönül, Çin kafilesinde yer almadı. Beşiktaş, Schalke 04 ile bu akşam TSİ 15.00'te Zhuhai Sports Center'de karşı karşıya gelecek. Karşılaşma sonrası yine kara yoluyla Guangzhou'ya geçecek siyah-beyazlı kafile, uzun bir uçak yolculuğunun ardından İstanbul'a ulaşacak.

Guangzhou havaalanında sıkıntılı anlar

Beşiktaş kafilesi dün gece Atatürk Havaalanı'ndan kalkan özel uçakla yaklaşık 11 saat yolculuk yaparak Guangzhou şehrine ulaştı.

Takımın pasaport kuyruğunda da 1 saat beklemesi yorgunluğun 2 kat artmasına ve sinirlerin gerilmesine sebep oldu. Daha önceden Beşiktaş'a ayrı bir kontuar ayarlanmadığı için teknik heyet ve futbolcular yüzlerce kişinin ardında sıraya girmek zorunda kaldı. Şenol Güneş'in havaalanındaki Türk görevlilere söylemesiyle açılan ekstra kontuar, bekleyişi biraz azalttı. Ancak Beşiktaş kafilesi pasaport bekleyişinin ardından bu kez de çıkışta otobüslere ulaşmak için 1 kilometrelik yolu çok yoğun bir nem altında yürümek zorunda kaldı ve alandan 1.5 saatte ancak ayrılabildi.

Siyah Beyazlılar daha sonra maçın oynanacağı Zhohai şehrine ulaşmak için 3 saate yakın sürecek otobüs yolculuğuna başladı. Beşiktaş böylece dün gece saat 01:00'de başladıkları Çin seyahatinde 18 saate yaklaşan bir yolculuktan sonra otele varmış olacak. Siyah Beyazlılar bu akşam akşam Çin saati ile 20:00'de (TSİ 15:00) Schalke 04 ile oynayacağı maçın ardından yine aynı güzergahı izleyip 15 saati geçecek bir yolculukla İstanbul'a dönecek.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN