Dursun Özbek istifa edecek mi? Galatasaray teknik direktörü Igor Tudor istifa etti mi?

UEFA Avrupa ligi 2. ön eleme turunda Galatasaray bu akşam Türk Telekom stadyumunda İsveç'in Östersund takımıyla karşı karşıya geldi. İsveç'teki ilk maçta 2-0 yenilen Galatasaray sahaya mutlak kazanmak için çıktı. Fakat kötü oyun taraftarı adeta çılgına çevirdi. Östersunds takımının penaltıdan bulduğu golden sonra tribünlerden Galatasaray yönetimi ve teknik direktör Igor Tudor'a büyük tepki vardı. Galatasaray taraftarının hışmından kaptan Selçuk İnan da nasibini aldı. Bazı taraftarların Sneijder lehine tezahürat yapmaları kameralara yansıdı. Yönetim istifa diye bağıran Cimbom taraftarının tepkisinden sonra Galatasaray yönetimi ve teknik direktör Igor Tudor istifa edecek mi?

Dursun Özbek istifa edecek mi? Galatasaray teknik direktörü Igor Tudor istifa etti mi?
Galatasaray yönetimi ve Galatasaray taraftarı arasında büyük kriz başladı. UEFA Avrupa Ligi'nde 2. ön eleme turunda ilk maçı zayıf rakibi Östersunds karşısında 2-0 kaybeden, ikinci maçta ise sahada yine pek fazla varlık gösteremeyen Galatasaray'da, tribünler yönetime tepkiliydi.

YÖNETİM İSTİFA VE SNEIJDER

Östersunds'un 60. dakikada gelen golünden sonra zaten yönetime tepkili olan taraftarlar "Yönetim istifa" şeklinde tezahüratlarda bulundular. Bir süre sonra bu tezahüratlara "Sneijder" de eklendi.

Sarı Kırmızılı taraftarlar ayrıca Östersunds'u da alkışladılar.

SELÇUK İNAN'LA GERGİNLİK

Karşılaşmayı 32.615 taraftar yerinde takip ederken, ıslıklanan isimler arasında Selçuk İnan da vardı. Tecrübeli futbolcu bu ıslıkları alkışlayarak protesto etti.
BİZE ULAŞIN