Sabri yine sarı-kırmızı

Sabri yine sarı-kırmızı

Galatasaray ile sözleşmesi sona eren Sabri Sarıoğlu, Kayseri ile yakınlaşsa da bir başka sarı-kırmızılı kulüp Göztepe’ye gitti

  • Futbol
  • Perşembe 20.07.2017

Süper Lig'in yenilerinden Göztepe transfer döneminin en çok konuşulan işine imza attı. İzmir'in köklü kulübü, Galatasaray ile sözleşmesi sona eren ve serbest oyuncu konumunda bulunan Sabri Sarıoğlu ile el sıkıştı. Kayserispor ile yakınlaşsa da son anda eşinin isteğiyle bir başka sarı-kırmızılı kulüp olan Göztepe ile 1+1 yıllık anlaşan 33 yaşındaki Sabri'nin yıllık 900 bin Euro karşılığında anlaştığı öğrenildi. Galatasaray altyapısından yetişen Sabri eski kulübünde yıllık 4 milyon 800 bin lira yıllık ücret alıyordu. Sağlık kontrolü sonrası resmi imzayı atacak Sabri'nin transferi sosyal medyada da gündeme oturdu. Özelikle İzmirliler, transferle ilgili birçok paylaşım yaparak görüşlerini paylaştı. Öte yandan yine Galatasaray'dan Hakan Balta'nın Göztepe'ye transferi için iki kulübün arasındaki görüşmelerin olumlu yönde ilerlediği ve imzanın yakında atılacağı öğrenildi.

Reis tamam sıra Hakan'da
Transferinin neticelenmesi için İzmir'e giden Sabri, menajerleriyle mutluluk pozu verdi. Tecrübeli futbolcunun takım arkadaşı Hakan Balta'nın da Göztepe'ye transferi için de aracılık yaptığı öğrenildi. Eşleri yakın arkadaş olan ikilinin yine sarı-kırmızı forma altında buluşması bekleniyor.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN