Sezon başlamadan istifa mı edeyim?

Turu geçeceklerine inandığını belirten Tudor, istifa sorusuna ise, “Sezon başlamadan istifa etmemi mi istiyorsunuz? Ben sorumluluk sahibi birisiyim” yanıtını verdi

Sezon başlamadan istifa mı edeyim?
Galatasaray Teknik Direktörü İgor Tudor, ilk maçın skorunun bir anlamı olmadığı ve sahaya inanarak çıkacakları söyledi. Turu geçeceklerine inandığını belirten Tudor, "Yarın (bugün) maçın ikinci yarısı olacak. Bir an önce 40 bin taraftarımızın da desteğiyle maçın başlamasını bekliyoruz. 2-0 kaybettik ama ilk maçı 4-0 kaybetmiş bile olsak bu turu geçeceğiz. Bunu tüm kalbimle söylüyorum. Çünkü oyuncularım inanılmaz şekilde motive. Fiziksel olarak daha iyi bir takım göreceksiniz. Maçta taktik detayı belirli olmayacak. Belirleyici olan ortaya koyacakları karakter ve yürek. Yüzde bir milyon bunu sahaya yansıtacaklarına ve turu geçeceğimize eminim" dedi. Tudor, başarısızlık durumunda istifa edip etmeyeceğini sorusuna ise "Ben sorumluluktan kaçan biri değilim. Sorumluluk da büyük bir kelime. Daha sezon başlamadan istifa etmemi mi istiyorsunuz?" yanıtı verdi.

40 BİN TARAFTAR
Avrupa'da yola devam için 3 farklı galibiyetin gerekli olduğu akşamda Türk Telekom Stadı'nda 40 bin Galatasaraylı taraftarın olması bekleniyor. 27 bin kombinenin yanı sıra bu maç için de 10 bin bilet satan sarı-kırmızılı yönetim, zorlu maçta tribünlerde maç saatinde 40 bin taraftarın olmasını umut ediyor.
BİZE ULAŞIN