Mükemmel olacak

Mükemmel olacak

Maçtan önce yuhalanan, sonrasında istifaya davet edilen G.Saray’ın hocası Tudor’dan tuhaf açıklama: "Hoca olarak en iyisini yapmaya çalıştım. Taraftar tepkisinde haklı. Aramıza katılacaklarla bu sene bizim için güzel geçecek"

  • Futbol
  • Cuma 21.07.2017
Galatasaray Teknik Direktörü İgor Tudor maçtan sonra eleniş için özür dilerken şunları söyledi: "Çok üzgünüm. Bizi desteklemeye gelen taraftarımızdan özür diliyorum. Futbolcularım sahada her şeyi yaptılar. Ama ne yazık ki yetmedi. Elendiğimiz için şu anda ne söylesek bahane gibi gelecektir. Kesinlikle toparlanacağız. Aramıza katılacak yeni arkadaşlarımız da olacak. Bu sene bizim için mükemmel olacak. Yeni bir takım yaratıyoruz. 2 hafta çalışarak en iyi Belhanda, en iyi Gomes'i göremezsiniz. Mariano aramıza katıldı. Yeni oyuncuları bekliyoruz."

HOŞUNUZA GİDER!
İstifa edecek misiniz?" sorusuna, "İstifa etsem hoşunuza gider herhalde. Ben taraftar olsam, ben de bu tepkiyi gösterirdim. Haklılar" yanıtını veren Tudor, "Yönetimin görevinize son vermesini bekliyor musunuz" sorusuna ise cevabı şöyle oldu: "Bütün sorumluluğu alıyorum ama bu istifa demek değil."

YETİŞ LUCE
Sarı-kırmızılı taraftarlar, sosyal medyadan tepkilerini gösterirken, kurtarıcı olarak gördükleri Mircea Lucescu'nun takımın başına geçmesini savundular. İşte o yorumlar: "Sneijder bu seviyelerde hala oynar ama İgor Tudor bu büyüklükte takım çalıştıramaz. Karabük'e, köyüne dön", "Go home (evine dön) Tudor", "Beyzbol sopası ile İgor Tudor'u dövmek istiyorum", "Galatasaray'a Tudor değil Lucescu yakışır", "Lucescu şu an hanımına topla bavulu İstanbul'a gidiyoruz diyordur."

SADECE MUSLERA ALKIŞLANDI
Dün ilk 60 dakika coşkuyla takımlarını destekleyen Galatasaray tribünleri Östersunds'un 1-0 öne geçmesi üzerine ise çıldırdı. Kalan 30 dakika futbolculara, Tudor'a, yönetime ve başkan Dursun Özbek'e yoğun tepki vardı. Başta Selçuk olmak üzere topu ayağına her alan sarı-kırmızılı futbolcu ıslıklanırken sadece Muslera alkışlandı. Selçuk İnan, kendisini yuhalayan taraftara alkışla karşılık verdi.

CHEDJOU'LU DAVET!
Başakşehir Kulübü dün maç sonrası twitter hesabından G.Saray'dan aldıkları Chedjou'nun fotoğrafıyla şu mesajı yayınladı: "Bu zor gecenin ardından M.Başakşehir'e transfer olmak isteyen tüm taraftarlara kapımız açık."

KOMBİNEYİ YAKTI
İlk maçta Avrupa'ya vedaya sinirlenen bir taraftar, tepkisini kombinesini yakarak gösterdi.

TİŞÖRTLÜ İSTİFA ÇAĞRISI
İki taraftarın giydiği üzerinde fotoğraflarına çarpı atılmış, "Tudor istifa" ve "Dursun Özbek istifa" yazan tişörtler dikkat çekti.

EN ÖZEL KONUK
G.saray'ın, Östersunds karşılaşmasında özel bir misafiri vardı. Şırnak'ta mayına basıp kolunu, ayağını ve bir gözünü kaybeden Beşir Erdem, sarı-kırmızılı kulübün davetlisi olarak Türk Telekom Stadı'ndaydı. Beşir daha önce 'Geleceğe Işık Tut Derneği' vasıtasıyla kendisine hediye edilen imzalı formasıyla tribündeydi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN