Ofansif özgürlükle yıldızlaşırım

Ofansif özgürlükle yıldızlaşırım

Mehmet Topal, serbest oynaması halinde iyi performans sergileyeceğini belirterek, “Şutlarımı ve gollerimi özledim” dedi

Fenerbahçe'nin tecrübeli futbolcu Mehmet Topal, İsviçre kampının çok güzel geçtiğini dile getirip, "Aykut hoca da antrenman programını biraz değiştirmiş. Hazırlık maçlarında alınan sonuçlar olumsuz etki yaratmamalı. Çünkü tempolu ve ağır idmanlar yaparak sahaya çıktık" ifadesini kullandı. Topal, geçtiğimiz sezon savunma ağırlıklı oynadığının hatırlatılması üzerine de "Ofansif açıdan özgürlük verilirse iddialı olacağımı söyleyebilirim. Serbest oyunla yıldızlaşabilirim. Tabii ki, işin şakası ama ben iyi performans sergileyeceğimi düşünüyorum. Şutlarımı ve gollerimi özledim" diye konuştu.

Kanarya'nın Avrupa rakibi Sturm Graz
Fenerbahçe'nin Avrupa Ligi 3. turundaki rakibi Sturm Graz oldu. Avusturya temsilcisi, ilk maçta 1-0 kaybettiği Mladost Podgorica'yı deplasmanda 3-0 mağlup ederek turladı. İlk maç 27 Temmuz'da deplasmanda, rövanş ise 4 Ağustos'ta İstanbul'da.

Eleştiriler etkiledi!
Mehmet, geçen sezon Advocaat'ın oyuncuları hedef alan sözlerinin hatırlatılması üzerine ise, "Her maç sonrasında eleştirilmekten etkilenen futbolcular oldu. Çünkü, bir hocanın talebesine en büyük desteği ona olan güvenidir" dedi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN