Sefa değil cefa!

Sefa değil cefa!

Bordo-mavili kulüpte gönderilecekler listesinde yer alan Sefa Yılmaz’ın kendisine verilen bireysel çalışma programına, sürekli sağlık raporu alarak uymadığı ortaya çıktı

Trabzonspor, yeni sezonda kadrosunda düşünmediği futbolcular konusunda büyük sıkıntı yaşıyor. Bunların en başında ise Sefa Yılmaz geliyor. Bordo-mavili yönetime birçok zorluk çıkardığı bildirilen Sefa'nın kendisine ayrı çalışma programı verilmesine rağmen sürekli sağlık raporu alarak buna uymadığı ortaya çıktı. Sağlık raporlarını inandırıcı bulmayan bordo-mavili yönetim, kulüp doktorunu konuyla ilgili görevlendirip oyuncunun başka bir doktora da muayene olması maddesini sözleşmesine ekletti. Diğer oyuncuların makavelelerine de aynı maddenin eklenmesinin söz konusu olduğu belirtildi.

Trabzon 90'da yıkıldı
Trabzonspor, Slovakya kampındaki 2. hazırlık maçında Macaristan ikinci lig ekibi Eto Györ'e 2-1 yenildi. 63. dakikada Rosca'nın penaltısıyla geriye düşen bordo-mavililer, 70'te Yusuf Yazıcı'nın güzel golüyle beraberliği yakaladı. Ancak Rosca 90'da yine sahne alıp Macarları galibiyete taşıdı: 2-1. Yeni transferler Kucka, Bongonda ve Ahmet Çörekçi'nin 11'de oynadığı mücadelede Trabzon'un yorgun olduğu gözlendi. Fırtına, önceki gün yaptığı maçta Dorogi'yi 2-1 yenmişti.

Usta : Biliyoruz, sabır artık sıkmaya başladı
Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, "İskelet kadromuz oluştu. Biz uzun zamandır sabır istiyoruz ve biliyoruz ki, bu taraftarlarımızı sıkmaya başladı. Ama az ve öz transfer yapacağız" dedi. Bu sezon Devler Ligi'ne gitmeyi kafalarına koyduklarını belirten Usta, "Oyuncu transfer edeceksek, doğrusunu vakti zamanında almalıyız. Takip ettiğimiz isimler, kalitesi ile takıma katkı sağlayacak oyuncular. Daha önce de söyledim. 3-4 oyuncudan maksimum'u 3'ü ya olur ya da hiç biri olmaz" diye konuştu.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN