Afra tafra!

Afra tafra!

Hasan Çetinkaya: Özel işlerim için Metz’e gidiyorum, Ben Arfa yalanını kim söylüyorsa iddiaları ona sorun Michel Haddad: Görüşme olsa bile Ben Arfa’nın fikri değişmeyecek. Şu anki görüntüde takımda kalıyor

  • Futbol
  • Çarşamba 26.07.2017
Fenerbahçe transferde hem hareketli hem de belirsiz günler yaşanıyor. Eto'o transferini önce yalanlayan, ardından yalanlamayı resmi siteden kaldıran sarı-lacivertlilerde, idari menajer Hasan Çetinkaya, dün sabah 10:05 uçağıyla Atatürk Havalimanı'ndan Paris'e uçtu. Çetinkaya'nın, Hatem Ben Arfa transferini bitirmek için gittiği ileri sürülmüştü. Çetinkaya kendisine yöneltilen sorulara, "Özel işlerim için gidiyorum. Ben Arfa'yı, size kim bu yalanları atıyorsa onlara sorun" yanıtını verdi. Ben Arfa'nın menajerlik şirketi adına konuşan Michel Haddad ise F.Bahçe'nin olmayacağını kesin bir dille açıkladı:

BİR İDDİA DA FRANCE FOOTBALL'DAN
"Hatem'in kararı net. Görüşme olsa bile bu hiçbir şeyi değiştirmeyecek. Hatem'in geleceği için PSG'den tavsiye almasına gerek yok. Kesin bir dille söyleyebilirim ki Ben Arfa Fenerbahçe forması giymeyecek. Kararı bu yönde." Dün futbolcuyla ilgili bir iddia da Fransa'nın en önemli spor gazetesi France Football'dan geldi. Ben Arfa'ya; F.Bahçe'nin yıllık 3.2 milyon Euro ödemeye hazır olduğu belirtildi. Antalyaspor ve Nice'in de bu transferde istekli olduğu Tunus asıllı futbolcu için eski kulübü Nice'in daha şanslı olduğu belirtildi.

KULÜP YALANLAMADI
Fenerbahçe kulübü Ben Arfa haberleri ve İdari Menajer Hasan Çetinkaya'nın Paris yolculuğu için olumsuz bir açıklama yapmadı. Sarı-lacivertlilerin transferi bitirdiği, açıklama yapmak için Sturm Graz maçı sonrasını beklendiği gelen haberler arasında. Başkan Aziz Yıldırım'ın, Ben Arfa transferini Cumartesi günkü Olağan Divan Kurulu'nda açıklayacağı da bir başka bomba iddia. Bilindiği gibi Paris Saint Germain, Hatem Ben Arfa'ya bonservisini bedelsiz verme kararı almış, Fenerbahçe oyuncuyla anlaşma noktasına gelmişti.


Hasan Çetinkaya, Fransa uçuşu öncesi dün havalimanında böyle görüntülendi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN