Fatih Terim Galatasaray'ın başına mı geçecek?

Fatih Terim Galatasaray'ın başına mı geçecek?

Igor Tudor yönetiminde sezona Östersunds faciasıyla başlayan Galatasaray'da taraftarlar Fatih Terim ile Milli takımın yollarının ayrılmasından sonra sosyal medyada akım başlattılar! Fatih Terim'i Galatasaray'ın başında görmek istediklerini belirten taraftarların hesapları adeta Fatih Terim fotoğrafları ve videolarına büründü. Peki Fatih Terim Galatasaray'ın başına mı geçecek?

  • Futbol
  • Çarşamba 26.07.2017 17:02

Türkiye Futbol Direktörlüğü görevini bırakan Fatih Terim'in, 'yuvam' dediği Galatasaray'a dönmesi bekleniyor... Sarı kırmızılı taraftarlar biran önce Igor Tudor'un takımdan gönderilip Fatih Terim'in takımın başına getirilmesini istiyor. Taraftarlar sosyal medyada adeta Fatih Terim infiali yarattı!

Fatih Terim şok bir kararla Milli Takım'daki görevinden ayrıldı. Peki Terim'in yol haritasında hangi takım var? Tecrübeli teknik adamın, Galatasaray'daki koltuğu sallantıda olan Igor Tudor'un yerine gelebileceği konuşuluyor.

Fatih Terim'in Alaçatı'da yaşadığı kavga sonrası yaptığı açıklamasında yer alan "Benim için Galatasaray önemli bir değerdir." ifadesi "Terim Galataasaray'a mı dönüyor?" sorusunu akıllara getirmişti.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN