Harika değil ama…

Kjaer’in yokluğunda 11’de forma giyen ve attığı golle yıldızlaşan Roman, “Her şey harika değil ama işler yoluna girecek” dedi

Harika değil ama…
Fenerbahçe formasıyla ilk golünü atan ve galibiyeti getiren Roman Neustadter karşılaşma sonrası duygularını şöyle dile getirdi: "Attığım golle galibiyet geldiği için mutluyum. Sahada büyük savaş vardı. Hala zamanımız var. Hocamız bana güven veriyor. Ben de ona güven vermek istiyorum. Bizim için şu an her şey harika değil ama işler yoluna girecek. Bizim için önemli olan mücadele ve savaşı sahaya yansıtmaktı. Birbirimize yardım etmemiz ve açıklarımızı kapatmamız gerekiyor. Bunu yaptık, belki sorunlar oldu ama en iyisini yapmaya çalıştık."

GÜVEN KAZANDIK
Fenerbahçe'de dün sahanın en iyi isimlerinden biri olan Alper Potuk karşılaşma sonrası yaptığı açıklamada, teknik direktörü Aykut Kocaman'ın geldiği günden itibaren vurgu yaptığı "Özgüven" üzerinde durdu. Alper, kendi oyununu ve takımı şu sözlerle değerlendirdi: "Kendimi fiziksel ve mental olarak çok iyi hazırladım. Hocamız da bizi iyi hazırladı. Güvenimiz yeni yeni yerine geliyor. İlk galibiyetimiz aldık ve bundan sonra da bu galibiyetlere devam etmek istiyoruz."

OTOBÜSTEN İNİP POZ VERDİ
Fenerbahçeli Dirar dün bir hareketiyle Avusturya'daki taraftarların gönüllerini fethetti. Maçın ardından otobüse geçen Faslı oyuncu, güvenlik çemberinde kalan taraftarların isteği üzerine otobüsten inip fotoğraf çektirdi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN