Göksel Gümüşdağ: Aday değilim

Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ, 10 Ağustos’taki seçimde aday olmayacağını açıkladı. Kulüp başkanları ise bu kararı tanımadıklarını ifade etti

Göksel Gümüşdağ: Aday değilim

2017-2018 sezonu öncesi ilk toplantısını yapan Kulüpler Birliği Vakfı'nda Başkan Göksel Gümüşdağ, 10 Ağustos'ta yapılacak olan başkanlık seçiminde aday olmayacağını açıkladı. 3 senedir gururla başkanlık yaptığını belirten Gümüşdağ, "Yeni dönemde aday olmayacağım. Artık benim için hoşça kal deme vakti geldi" dedi. Gümüşdağ SABAH'a kararıyla ilgili şunları söyledi: "Türk futbolunun güzellikleri için çalıştım. Çok yoğun tempo içindeydim. Başkalarının bu yükü almasını talep ettim. Başkanların 'Birlik ve beraberliği bozmayalım' yaklaşımı ve tavırları beni duygulandırdı. Şu an karışık duygular içerisindeyim."

ÖZBEK: HİÇBİR YERE GİDEMEZ!
17 kulüp adına konuşan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, bu karara karşı çıktıklarını belirterek, "Göksel başkanın hizmetlerine hepimiz şahidiz. Mükemmel işler yaptılar. 17 kulüp olarak bu görev bırakmaması lazım diyoruz. Göksel başkan bu görevden kaçamaz ve ihmal edemez. Başkanın aday olmayacağım söylemlerini çok dikkate almayın" dedi.

BİZE ULAŞIN