Mustafa Denizli'den flaş Milli Takım açıklaması

Mustafa Denizli'den flaş Milli Takım açıklaması

Mustafa Denizli, "Milli Takım'dan teklif alsanız cevabınız ne olur?" sorusuna "Bunu teklif gelirse konuşuruz" diye cevap verdi

  • Futbol
  • Cumartesi 29.07.2017 10:21

Denizli'nin sözlerinden satırbaşları şöyle:

"Milli takımdan şimdiye kadar bana herhangi bir teklif gelmedi. Fikir düzeyinde dündeme gelmiştir. Şunu söyleyebilirim; Milli Takım reddedilemeyecek bir görevdir. Teklif gelirse bunu konuşuruz. Fatih Terim benim çok eski ve yakın arkadaşım. Terim'in zaman zaman patlamaları oluyor. Hepimiz için geçerli. Fatih Terim saha dışında yaşananlardan dolayı Milli Takım'ı bıraktı. Şu anda çok üzerine gidiliyor."

ARDA TURAN'A GELEN TEKLİFİ AÇIKLADI

"Arda Turan genç. Bir abisiyle o tarz bir olay yaşamamalıydı. Hata tabii ki. Ancak anlık sinirlenmeler yaşanıyor. Arda Turan, Çin'den teklif aldı. Çok ciddi bir rakam. O para her şeyi değiştirir. Barcelona'dan aldığı paranın 2 katından fazla. Gitme dedim. Burak'ın da gitmesini istemedim. Çin futbol ülkesi değil."

Denizli, bir soru üzerine, "Eskişehir'de son maçta şampiyonluğu kaçırmamız hayatımdaki en kötü olaylardan biri" ifadelerini kullandı. Öte yandan tecrübeli çalıştırıcı, en sevdiği tezahürat nedir sorusuna, "Ölmeye ölmeye geldik tezahüratını sevmiyorum. Ölmeye gelme, sevmeye gel" ifadelerini kullandı.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN