Teklif gelirse konuşuruz

Teklif gelirse konuşuruz

Mustafa Denizli: “Milli Takım benim için ret edilemeyecek teklifler kategorisinde. Fatih Terim temiz kalpli ama çabuk sinirlenebilen bir insan ve saha dışı nedenlerden dolayı Milli Takımı bıraktı.”

  • Futbol
  • Pazar 30.07.2017
Geçtiğimiz sezon Eskişehirspor ile Süper Lig'e çıkma mücadelesi veren Mustafa Denizli gündem hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Milli Takım için henüz bir teklif gelmediğini belirten Denizli, buranın ret edilemeyecek teklifler kategorisinde olduğunu belirterek, gelmesi durumunda masaya oturup, konuşabileceklerini söyledi.
Fatih Terim'in ayrılık süreci hakkında da konuşan Mustafa Denizli, "Fatih Terim temiz kalpli ama çabuk sinirlenebilen bir insan. Hepimizin oluyor. Biz içeri, o dışarıya patlıyor. Fatih Terim saha dışı nedenlerden dolayı Milli Takımı bıraktı. Terim'in üzerine şu anda fazla gidiliyor" şeklinde konuştu.

ARDA'YA "KAL" DEDİM
Denizli, Arda Turan ile Barselona'da 7 ay kadar önce görüştüğünü belirtirken, "Arda Turan Çin'den çok ciddi teklif aldığını söyledi. Barcelona'dan aldığının iki katından fazlasını teklif ettiler, 'kabul etme' dedim. Barselona'da kendisi ile saatlerce konuştuk. Ona Barcelona'dan ayrılmamasını söyledim." ifadelerini kullandı.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN