Galatasaray, Fernando'yu KAP'a bildirdi

Galatasaray, Fernando'yu KAP'a bildirdi

Galatasaray'ın anlaştığı Fernando'nun bu akşam İstanbul'a geleceği öğrenildi. Brezilyalı futbolcunun transferiyle ilgili olarak Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bir açıklama yapıldı.

  • DHA
  • Futbol
  • Perşembe 03.08.2017 15:49

Galatasaray, prensip anlaşmasına vardığı Manchester City'nin Brezilyalı orta saha oyuncusu Fernando Francisco Reges'i İstanbul'a getiriyor. Ön libero mevkiinde görev yapan Fernando'nun bu akşam saat 21.30'da İstanbul'da olması bekleniyor.

FERNANDO TRANSFERİ KAP'A BİLDİRİLDİ

Bu arada Galatasaray, Fernando'nun transferi için görüşmelere başlandığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi.

Sarı kırmızılı kulüpten yapılan açıklama şöyle:

"Profesyonel futbolcu Fernando Francisco Reges in Kulübümüze transferi konusunda futbolcu ve kulübü Manchester City FC ile resmi görüşmelere başlanmıştır."

FERNANDO: "YENİ MACERAM İÇİN YOLA ÇIKIYORUM"

Galatasaray'ın görüşmelere başlandığını borsaya bildirdiği Fernando Reges, resmi Instagram hesabı üzerinden bir paylaşımda bulundu.

Uçağın içinde çekildiği bir fotoğrafı, "Yeni maceram için en iyisiyle yola çıkıyorum - Türk Hava Yolları" yazısıyla paylaşan Brezilyalı oyuncu, akşam saatlerinde İstanbul'a gelerek yakın dönemde kendisini sarı-kırmızılı kulübe bağlayan imzayı atacak.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN