Çeyrek final gibi play-off

Başakşehir’in muhtemel rakipleri Şampiyonlar Ligi çeyrek final kura çekimini andırıyor. Beş takımın da lig ve Avrupa tarihi başarılarla dolu

Çeyrek final gibi play-off
Belçika temsilcisi Club Brugge'ü deviren Medipol Başakşehir'in play-off turundaki mesaisi daha zorlu olacak. Sarri yönetiminde Avrupa'nın en gözde hücum takımlarından biri olan Napoli, Başakşehir'in rakipleri arasında en yüksek takım puanına sahip ekip... Avrupa Ligi serisini bozup geçen sezon Devler Ligi grubunu lider tamamlayarak son 16'ya kalan İspanyol Sevilla ile Jürgen Klopp'la eski şaşalı günlerine dönüş sinyali veren Liverpool seribaşılar arasında dikkat çekenler.

EN İYİSİ SPORTİNG VE CSKA MOSKOVA
Bu üç devin yanı sıra diğer iki muhtemel rakip de kalburüstü ekipler. Sporting, ünlü hocası Jorge Jesus önderliğinde Portekiz'de son yılların çıkış yakalayan ekibi konumunda. Rus takımı CSKA Moskova ise 3. ön elemede AEK'i içeride dışarıda yenerek bu tura vize aldı. Kısacası en az Başakşehir kadar başarılı ekipler temsilcimizi bekliyor.

KURA ÇEKİMİ BUGÜN
Şampiyonlar Ligi 3. ön elemesinde C.Brugge'yi 3-3 ve 2-0'la eleyen Başakşehir'in play-off turundaki rakibi bugün belli olacak. Nyon'daki kura çekimi TSİ 13.00'te.
BİZE ULAŞIN