Bonservisimi verin Galatasaray’a gideyim

Feghouli için gün sayan Aslan, sol bek sorununu çözmek için de son virajda... Ganalı sol beki için 7 milyon Euro istemeyi düşünen Juventus kulübü ile ciddi bir pazarlığa girişecek Galatasaray, Feghouli’yi de İstanbul’a bekliyor... Sinan Gümüş için ise Benfica’dan 3 milyon Euro gelecek

Bonservisimi verin Galatasaray’a gideyim
Juventus'ta yedek kalacağını düşünen Asamoah, Juventus yönetimine, "Bu kulübe başarıyla hizmet ettiğime inanıyorum. 1 yıllık kontratım var, bonservisimi verin gideyim" dedi. Büyük bir gizlilikle yürütülen transfer Türk ve İtalyan medyasına sızınca Juventus yönetimi oyuncudan bonservis kazanmak için fikir değiştirdi. Juventus'a yakın Tuttosport gazetesi dün Atalanta'dan Spinazzola transferi gerçekleştiğinde Asamoah ile yolların ayrılacağını yazdı.

FEGHOULİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI
Galatasaray uzun süredir uğraştığı Feghouli transferinde ise artık sona çok yaklaştı. İmzaların atılmasında tek engel West Ham United kulübüne verilecek olan 4.2 milyon Euro bonservis bedelinin peşin olarak istenmesi. Sarı-kırmızılı kulüp ise vadeli olarak ödemek istiyor. West Ham'dan alacaklarını tahsil eden Feghouli'nin KAP açıklamasının artık an meselesi olduğu öğrenildi.

CARRİLLO GİDECEK SİNAN GELECEK
Takımdan ayrılmak isteyen Sinan Gümüş'ün de Benfica'ya transferi için tek engel kaldı. Sinan, Portekiz ekibinin Perulu sağ açığı Carrillo'yu satmasını bekliyor. Benfica gelecek para ile Sinan için bonuslarla G.Saray'a 3 milyon Euro ve sonraki satışından yüzde 10 pay verecek. Gurbetçi oyuncu ise yıllık 400 bin Euro kazanacak.
BİZE ULAŞIN