Florya’da kritik zirve

Florya’da kritik zirve

  • Futbol
  • Çarşamba 09.08.2017
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek dün Florya Metin Oktay Tesisleri'nde teknik direktör Igor Tudor ile bir araya geldi. Yönetim kurulu toplantısının ardından tesislere geçen Dursun Özbek, Hırvat çalıştırıcıdan takım hakkında detaylı bilgi aldı. Tudor'un, Avusturya kampı hakkında kapsamlı bir rapor sunduğu görüşmede, oyuncuların form durumları ve yeni transferlerin katkısı konuşuldu. Yeni transferler hakkında da bilgi alan Özbek'in Tudor'a bir kez daha güvenini ilettiği gelen haberler arasında.

TERİM POZUNU VERDİ AMA..
Galatasaray ile Workinton firması arasında dün iş birliği anlaşması imzalandı. Türk Telekom Stadyumu'nda kale arkasındaki bir bölüme toplantı odaları ve çalışma alanları yapıldı. Galatasaray efsanelerinin adının verildiği ofislerden en dikkat çekeni ise Özbek'in medyaya poz verdiği Fatih Terim odası oldu. Gheorghe Hagi ismini taşıyan toplantı odası ise bir yıllığına hemen kiralandı. Özbek, Galatasaray Spor Kulübü Ticaret Direktörü Ali Öğüdücü ve Workinton CEO'su Pınar Massena birlikte odaları tek tek gezdi.

TUDOR'LA İLGİLİ EN UFAK ŞÜPHEMİZ YOK
Özbek, Galatasaray için adı geçen Terim'le ilgili iddialara nokta koydu: Kimse öküzün altında buzağı aramasın, Tudor'un arkasında durmalıyız.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek dün teknik direktör tartışmalarını noktaladı. Türk Telekom Stadı'nda basın mensuplarıyla sohbet toplantısı gerçekleştiren Özbek, "Galatasaray takımının mevcut bir sistemi ve hocası var. Bu tartışmaların yapılması doğru değil. Bu hafta ligler başlıyor. Kafa karıştıracak manada herhangi bir şey söylemem yanlış olur. Herkes Galatasaray'ı destekleyecek hareketler içinde olmalı. Tudor, Galatasaray'ı başarıya ulaştırmak için elinden geleni yapıyor. Yönetim olarak da Tudor'un arkasında durmamız lazım. Hocamızı destekliyoruz. Yaptığımız çalışmalar antrenör arayışı çalışması değil. Önümüzdeki 5 yılı planlamak için bazı çalışmalar yapıyoruz. Tudor'la ilgili en ufak şüphemiz yok. Galatasaray'ı bu sene başarıya götüreceği konusunda da şüphemiz yok. Bize önderlik yapacak, 5 yıllık futbol projesini yapacak kişilerle çalışacağız. Hiç kimse öküzün altında buzağı aramasın" ifadelerini kullandı.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN