Tahkim’den ret

PFDK’nın verdiği 1 maç seyircisiz cezasını Tahkim Kurulu onayladı. Fikret Orman’ın 45 günlük hak mahrumiyeti cezasına yapılan itiraz da kabul görmedi

Tahkim’den ret
Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Disiplin Kurulu'nun Beşiktaş'a verdiği 1 maç seyircisiz oynama ve kulüp başkanı Fikret Orman'ın 45 gün hak mahrumiyeti ile 30 bin TL para cezalarını onadı. Siyah-beyazlı kulübün itirazını görüşen kurul, cezalarda değişikliğe gitmedi. Beşiktaş, ligin ilk maçında Antalyaspor karşısına taraftar desteğinden yoksun çıkacak. Başkan Fikret Orman ise 45 gün statlardaki yerini alamayacak. Orman, konuya ilişkin olarak dün akşam 18.00'de yapacağı toplantıyı iptal ederken, bugün Medel için yapılacak imza töreni sonrası basın mensuplarına bir açıklama yapma kararı aldı.

TARAFTARA PARALARI ÖDENİYOR
Beşiktaş Kulübü, seyircisiz oynanacağı kesinleşen Antalyaspor karşılaşması için bilet alan taraftarlara para iadesi yapılacağını duyurdu. Siyah-beyazlı kulüp, söz konusu ücretlerin 18 Ağustos Cuma gününe kadar taraftarların Passolig kartlarına iade edileceğini açıkladı.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN