İstenmeyen dörtlü U21’e gönderildi

İstenmeyen dörtlü U21’e gönderildi
Beşiktaş'ta üst düzeyde bir forma savaşı yaşanırken, Şenol Güneş'in istemediği Pedro Franco, Milosevic, Denys Boyko ve Aras Özbiliz için önemli bir karar alındı. Takım kadrosunun çok şişkin olması ve antrenmanların 32 futbolcu ile yapılması yüzünden kendilerine kulüp bulması istenen dört oyuncu, teknik heyetin kararı ile U21 takımına gönderildi. Franco, Milosevic, Boyko ve Aras için gelen teklifleri değerlendirmek ve bir an önce oyuncuları göndermek isteyen Beşiktaş yönetimi, gelecek tüm tekliflere açık olmasına rağmen beklentilerin çok çok altında kalan rakamlar yüzünden henüz kimseyi gönderemedi.

'GÜNEŞ'LE ÇALIŞMAK BENİM İÇİN ENTERESAN!'
FIFA'nın resmi internet sitesine röportaj veren Oğuzhan Özyakup, "Şenol Güneş'i ilk gördüğümde 2002 Dünya Kupası'ydı. O zamanlar çok ufaktım ama hayalim yine de futbolcu olmaktı. Aradan geçen yılların ardından Güneş ile çalışmak benim için enteresan oldu. Onunla birlikte 2 şampiyonluk kazandık. Şenol Güneş harika bir teknik direktör" diye konuştu.

MİNİK GURBETÇİNİN HAYALİ GERÇEK OLUYOR
Üst üste gelen iki şampiyonluk ve takılan üçüncü yıldız sonrası, duygularını kaleme döken 9 yaşındaki minik taraftar Mileyn Marangoz, siyahbeyazlı futbolculara olan sevgisini dile getirirken, satırlarının sonunda da Vodofane Park'ta buluşma temennisinde bulunmuştu. Futbolcular da Kaptan Tolga'nın imzasını taşıyan mektupla Almanya'da yaşayan Mileyn'e cevap vererek stada davet etti. Tatil için Denizli'de olan küçük taraftarın, Beşiktaş'ın ilk iç saha maçına gelerek futbolcularla buluşması bekleniyor.

BİZE ULAŞIN