Şampiyon olacağız net!

Kocaman, G.Birliği maçında galibiyet dışında olumlu bir şey konuşamayacaklarını belirtirken “Her şeye rağmen bu takım, sonunda istediğini elde edecek” dedi

Şampiyon olacağız net!
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, temel olarak ihtiyaç duydukları galibiyete ulaştıklarını belirtirken, "Karşılaşma ilk 6 resmi maçımıza yakın geçti. Oyun açısından yine istediğimiz seviyelere çıkamadık. Üç puan dışında konuşacak olumlu bir şey yok. Skor üstünlüğünü yakalamamıza rağmen, ilk 6 maça damga vuran gol yeme hali oyuna denge getirdi. Rakibin eksik kalmasıyla avantaj yakaladık ama kullanamadık" ifadelerini kullandı. Takım ritmini yakalamalarının düşündüğünden uzun süreceğini vurgulayan Kocaman, "Ancak futbolumuz düzelecek. Son maça kadar şampiyonluğu kovalayacağız ve şampiyon olacağız, bu çok net. Fenerbahçe sonunda istediğini elde edecek" dedi.

KULÜBEDE 3 GENÇ - Fenerbahçe'de 18 yaşındaki Oğuz Güçtekin, 20 yaşındaki Samed Karakoç ve Ahmethan Köse, Gençlerbirliği deplasmanında 21 kişilik kadroda kendilerine yer buldu ancak üç genç maçı kulübede tamamladı.
BİZE ULAŞIN