Şimdi gel 2 milyon € fazla kazan

Beşiktaş yönetimi, Vida’ya Ocak ayı için imzayı attırdı ancak beklemek istemiyor. Siyah-beyazlılar, toplamda 7.9 milyon Euro'dan 3.5 yıllık sözleşme imzalayan Hırvat stopere, "Bonservisini alıp hemen gelirsen, yıllık ücretine 2 milyon Euro fazla yazarız" dedi

Şimdi gel 2 milyon € fazla kazan
Uzun süredir peşinde olduğu Domagoj Vida ile Ocak ayından itibaren geçerli olmak üzere prensip anlaşması imzalayan Beşiktaş yönetimi, Hırvat stoperi hemen getirmek için şartları zorluyor. Ocak'ta bitecek olan sözleşmesi için 4 milyon Euro isteyen Dinamo Kiev'e 1 milyon Euro teklif edip, "Aksi halde devre arasında alırız" restini çeken siyah-beyazlılar, Vida'nın önüne ikinci bir teklif koydu. Devre arasında geçerli olmak üzere imzalanan 3.5 yıllık anlaşmada, yarın sezon için 1.1 milyon Euro, ikinci sezon için 2.2 milyon Euro; kalan iki sezon için de 2.3'er milyon Euro garanti para + 5 bin Euro maç başı üzerinden el sıkışan siyahbeyazlılar, Vida'ya, "Hemen gelirsen 2 milyon Euro fazla kazanırsın" mesajı gönderdi.

BU HAFTA ÇÖZÜLECEK
Dinamo Kiev'e 1 milyon Euro'dan fazla vermek istemeyen Beşiktaş yönetimi, oyuncuya ise, "Kulübünle konuşup bonservisini hemen alırsan, sana fazladan 2 milyon Euro öderiz. Bunu da yıllık ücretinin üzerine yansıtırız" dedi. Vida'nın Dinamo Kiev ile görüşüp bu hafta net bir cevap vereceği öğrenildi.

KİEV'DE VİDA
6 SEZON
151 MAÇ
12 GOL
144 İLK 11


Beşiktaş Transfer Komitesi Başkanı Umut Güner ile Vida'nın menajeri Ivan Cjvetkovic arasında Ocak ayından itibaren geçerli olmak üzere imzalanan prensip anlaşmasına sosyal medyaya düştü.

BİZE ULAŞIN