Yazıcı hamlesi!

Trabzonspor, devlerin göz hapsindeki Yusuf Yazıcı için önlemini alıyor. Genç yıldızı elinde tutmak isteyen bordo-mavililer, kulüp tarihinde ilk kez bir oyuncunun sözleşmesine, "20 milyon Euro'ya serbest kalır" maddesi ekletecek

Yazıcı hamlesi!
Trabzonspor'un parlayan isimlerinden Yusuf Yazıcı'ya her geçen gün yeni teklifler gelmesi üzerine yönetim gardını almaya hazırlanıyor. Liverpool, Manchester United, Sevilla, Lyon ve Ajax gibi kulüplerin birçok kez izlettiği oyuncunun Milli Takım'da da performansını katlaması durumunda çok daha gündeme geleceğini düşünen yönetim, oyuncuyla yeni bir sözleşme yapmayı amaçlıyor. Bu konuda yönetim kurulu içerisinde yapılan değerlendirmede oyuncunun sözleşmesine, "20 Milyon Euro'ya serbest kalır" maddesi konulması kararlaştırıldı. Bu konu üzerinde ikinci bir görüşme yapacak olan bordo-mavililerin, rakamı artırabileceği de gelen haberler arasında.

YANAL SOSA'DA ISRARCI
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal'ın özellikle Jose Sosa'nın takıma direkt katkı yapacak bir isim olması nedeniyle bu oyuncunun transferinde çok ısrar ettiği ve bu nedenle farklı isimleri gündeme dahi almadığı öğrenildi. Tecrübeli teknik adamın yönetime, "Hem ligi tanıyor, hem de orta sahada çok yönlü olarak görev yapabiliyor. Alınırsa ciddi anlamda takımımıza bir sınıf atlatabilir" yorumunda bulunduğu öğrenildi.
BİZE ULAŞIN