Büyük risk

UEFA tarafından 25 oyuncu hakkı 23’e indirilen siyah-beyazlı ekip, 21 futbolcu bildirdi. Olası sakatlıklar ve cezalılar, Avrupa’da Kara Kartal’a sıkıntı yaratabilir

Büyük risk
Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edeceği kadroyu önceki akşam UEFA'ya bildirdi… FFP anlaşması gereği 25 kişilik hakkı 23'e indirilen siyah-beyazlı ekip, sadece 21 oyuncuyu listeye dahil etti. Aras ve Boyko'nun da listeye yazılması gündeme geldi ancak Şenol Güneş, "Az ama öz olsun" diyerek, iki oyuncuyu veto etti. Tecrübeli hoca, verdiği kararda kendince haklı olsa da bu durum Beşiktaş için büyük bir riski gündeme getirdi. Çünkü Kartal, yaşanabilecek sakatlıklar ve oyuncularının cezalı duruma düşme ihtimali nedeniyle Şampiyonlar Ligi maçlarında 18 kişilik kadroyu oluşturma konusunda zorluk yaşayabilir... Milosevic ve Franco ile sakatlıkları bulunan Atınç ve Gökhan Töre de listeye alınmadı.

?MEDEL'E KÖTÜ HATIRA!
Beşik taş'ın yeni transferlerinden Medel, Şili ile 107. maçına çıktı. Dünya Kupası elemelerinde Paraguay'ı konuk eden Şili'de, Medel'e Milli Takım'da 100. maçı geçtiği için karşılaşma öncesi plaket verildi. Medel, stoper mevkiinde görev yaparken Şili, evindeki maçtan 3-0 yenik ayrıldı. Beşiktaşlı futbolcu, onurlandırıldığı gün farklı mağlubiyetin üzüntüsünü yaşadı.
BİZE ULAŞIN