Türkiye - Hırvatistan maçı planlandığı gibi 5 Eylül'de oynanacak

Türkiye ile Hırvatistan arasındaki Dünya Kupası Avrupa Elemeleri I Grubu maçının ertelendiği iddia edilse de karşılaşma ilk planlandığı gibi 5 Eylül Salı günü 21:45'te oynanacak.

Türkiye - Hırvatistan maçı planlandığı gibi 5 Eylül'de oynanacak

Hırvatistan'ın evinde İzlanda'yı ağırladığı karşılaşmanın hava koşulları nedeniyle bir gün sonraya ertelenmesi sonucu İhlas Haber Ajansı, Türkiye - Hırvatistan maçının 6 Eylül Çarşamba gününe ertelendiğini iddia etmişti fakat karşılaşmanın başlama günü ve saatinde herhangi bir değişiklik olmadığı kesinleşti.

Türkiye - Hırvatistan karşılaşmasının başlama günü ve saatinde herhangi bir değişiklik olmadı. Türkiye - Hırvatistan Dünya Kupası Elemeleri I Grubu karşılaşması planlandığı gibi 5 Eylül Salı günü saat 21.45'te oynanacak.

TFF, SKANDAL HAKEM İÇİN DÜĞMEYE BASTI!

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Ukrayna yenilgisinden sonra maçın hakemi ve yan hakemle ilgili eleştirilerde bulundu. Demirören "Collina'ya şikayette bulunacağız" dedi.

Türkiye A Milli Futbol Takımı, 2018 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri I Grubu'ndaki 7. maçında deplasmanda Ukrayna'ya 2-0 mağlup oldu. Karşılaşmada yapılan hakem hataları, maça damga vururken TFF Başkanı Yıldırım Demirören de hakemlerle ilgili olarak konuştu.

Ukrayna'nın 18 ve 42. dakikalarda Yarmolenko'yla bulduğu gollerde yapılan hakem hataları, gündem oldu. İlk golün öncesinde vuruşu yapan Yarmolenko'nun ofsaytta olması, 2. golde de topun kale çizgisinin dışından çevirilmesi, Türkiye'yi ayağa kaldırdı. Yıldırım Demirören de yenilgiyi hakem hatalarına bağladı. Beyaz TV'de çıkan habere göre Demirören, "Hakem yüzünden kaybettik. Sağ taraftaki yardımcı hakemi Collina'ya şikayet edeceğiz." açıklamasında bulundu.

BİZE ULAŞIN