Kadroda sıkıntı

Kadroda sıkıntı
"Sadece aptallar fikir değiştirmez" diyerek kadroya çağırmadığı Oğuzhan'a milli davet gönderip yanlışından dönen Lucescu; revizyona gidecek ancak sakatlıklar nedeniyle sıkıntılı. Üstelik bozulan moralleri toparlaması gerek.

Serdar eve döndü
Ukrayna maçında yüzüne aldığı darbe sonucu burnunda kırık meydana gelen Galatasaraylı Serdar Aziz, kadrodan çıkarıldı. Hırvatistan ile yarın oynanacak maç için ay-yıldızlı kafile ile birlikte Eskişehir'e gelen tecrübeli savunma oyuncusu, daha sonra kamptan ayrılarak İstanbul'a döndü.

Emre'de çekme var
Ukrayna maçında sahaya ilk 11'de çıkan ve takımın en iyilerinden biri olan Emre Belözoğlu'nun sağ arka adalesinde çekme olduğu belirtildi. 37 yaşındaki tecrübeli yıldızın tedavisine hemen başlanırken, Hırvatistan maçında oynayıp oynamayacağı bugün yapılacak son idmanda netlik kazanacak.

Burak seferberliği
Trabzonspor'un Fenerbahçe ile oynadığı maçta kasığından sakatlanan, Ukrayna maçında sarı kart cezası nedeniyle oynayamayan Burak Yılmaz'ın, Hırvatistan'a karşı oynaması için seferberlik ilan edildi. Golcü futbolcunun bugün yapılacak son idmanda ortaya koyacağı performansa göre durumu netleşecek.

Yüzler gülmüyor
Fiziksel sakatlıkların yanında Ukrayna karşısında alınan 2-0'lık yenilgi takımdaki herkesin psikolojisini bozdu. Kimsenin yüzü gülmüyor. Lucescu takımda operasyon yapacak ancak alternatifi de sınırlı görülüyor. Sahada en çok eleştirilen isimlerin başında gelen Şener'in alternatifi Kaan Ayhan. Arda Turan ve Ozan Tufan önceki günkü performanslarıyla gelecek için umut vermedi.
BİZE ULAŞIN