Yorgunluk korkusu!

Milli takımlarından 7 Eylül’de dönecek olan Brezilyalı Giuliano ile Şilili Isla’nın durumu teknik heyeti kara kara düşündürüyor

Yorgunluk korkusu!
Ligde Cumartesi günü karşılaşacağı Başakşehir'i mağlup ederek çıkışını sürdürmeyi hedefleyen Fenerbahçe, Güney Amerika'ya giden oyuncuların durumu tartışılıyor. Şili ile milli takımda bulunan Isla ve Brezilya Milli Takımı'nda olan Giuliano'nun, maçları 5 Eylül'de oynanacak. Bu karşılaşmaların ardından 7 Eylül'de İstanbul'a dönmesi beklenen iki futbolcu, takımla sadece 1 gün idman yaptıktan sonra Başakşehir karşısına çıkacak. Futbolcuların yorgun olacağını hesaba katan teknik heyet, ne yapacağını kara kara düşünüyor.

ISLA BABA OLUYOR
Martina adında bir kız babası olan Mauricio Isla, ikinci kez baba olmanın mutluluğunu yaşayacak. Şilili futbolcunun hayat arkadaşı Gala Caldirola'nın ikinci kez hamile olduğu öğrenildi.

EMRE AKBABA İDDİASI
Hücuma yönelik bir oyuncu transferi için girişimlerine devam eden Fenerbahçe için son iddia yurt içinden geldi. Sarılacivertlilerin Alanyaspor'un başarılı orta saha oyuncusu Emre Akbaba'yı listesine aldığı öğrenildi. İki kulübün yarın bir görüşme gerçekleştirerek bonservis pazarlığı yapacağı ileri sürüldü. 24 yaşındaki Emre Akbaba'nın 2019 yılına kadar Alanyaspor ile sözleşmesi bulunuyor.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN