Zidane gibi olmak isterim

FEGHOULİ: Ronaldo (Brezilyalı) en sevdiğim futbolculardandı. Ancak Cezayirli olduğu için Zidane’a benzemeyi çok istiyorum

Zidane gibi olmak isterim

Galatasaray'ın Cezayirli yıldızı Sofiane Feghouli GS TV'ye röportaj verdi. İşte sorular ve 27 yaşındaki yıldızın cevapları:
-Futbolcu olarak kimi örnek alıyordun? Ronaldo (Brezilyalı) ve Zidane... Ronaldo en sevdiklerimdendi. Ama Cezayirli olduğu için ona benzemek için her şeyi yaptım.
-Futbol kariyerinde kiminle oynamak isterdin? Hayalini kurduğum oyuncuların hepsi geçmişte kaldı. Onlar Zidane ve Ronaldo'ydu..
-Hiçbir maçtan sonra gözyaşı döktün mü? Cezayir-Almanya maçı.. Milli takım oyuncusu olarak belki de son kez Dünya Kupası'nda bulunuyordum ve sonraki etaba geçemediğimiz için gözyaşı döktüm.
-Karşılaştığın en zorlu rakip kimdi? Real Madrid'den Marcelo.
-Futbolcu olmasaydın ne olurdun? Bulunduğum ortamı göz önüne alırsak, futbol olmasaydı kötü denebilecek yollara sapabilirdim. Allah'a şükürler olsun, iyi ki futbolu seçmişim.
-Tarihten 3 kişi seçsen, kimlerle ayna masada olmak isterdin? Hz. Muhammed, Hz. İsa ve Hz. İbrahim ile aynı masada olmak isterdim...

Şehrin Yeni Bir Tempo’su Var!
BİZE ULAŞIN