Zidane gibi olmak isterim

Zidane gibi olmak isterim

FEGHOULİ: Ronaldo (Brezilyalı) en sevdiğim futbolculardandı. Ancak Cezayirli olduğu için Zidane’a benzemeyi çok istiyorum

  • Futbol
  • Pazartesi 04.09.2017

Galatasaray'ın Cezayirli yıldızı Sofiane Feghouli GS TV'ye röportaj verdi. İşte sorular ve 27 yaşındaki yıldızın cevapları:
-Futbolcu olarak kimi örnek alıyordun? Ronaldo (Brezilyalı) ve Zidane... Ronaldo en sevdiklerimdendi. Ama Cezayirli olduğu için ona benzemek için her şeyi yaptım.
-Futbol kariyerinde kiminle oynamak isterdin? Hayalini kurduğum oyuncuların hepsi geçmişte kaldı. Onlar Zidane ve Ronaldo'ydu..
-Hiçbir maçtan sonra gözyaşı döktün mü? Cezayir-Almanya maçı.. Milli takım oyuncusu olarak belki de son kez Dünya Kupası'nda bulunuyordum ve sonraki etaba geçemediğimiz için gözyaşı döktüm.
-Karşılaştığın en zorlu rakip kimdi? Real Madrid'den Marcelo.
-Futbolcu olmasaydın ne olurdun? Bulunduğum ortamı göz önüne alırsak, futbol olmasaydı kötü denebilecek yollara sapabilirdim. Allah'a şükürler olsun, iyi ki futbolu seçmişim.
-Tarihten 3 kişi seçsen, kimlerle ayna masada olmak isterdin? Hz. Muhammed, Hz. İsa ve Hz. İbrahim ile aynı masada olmak isterdim...

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN