Galatasaraylılar beni istemiyor

Arda Turan ‘yetiştiği kulübe dönüyor’ iddialarına noktayı sitem dolu sözlerle koydu: "Taraftarın beni G.Saray'da görmek istemediğini biliyorum. Barcelona'da devam edeceğim. Galatasaray taraftarının ne hissettiğini bilebilecek kadar Galatasaraylıyım. Barcelona'da çalışır aslan gibi oynarım, kimse merak etmesin."

Galatasaraylılar beni istemiyor
Milli Takım'a yeniden dönen Arda Turan, telefonla bağlandığı Beyaz Futbol programında G.Saray'a dönmeyeceğini açıkladı.
İşte yıldız oyuncunun açıklamaları:
Taraftarın beni Galatasaray'da görmek istemediğini biliyorum. Kariyerimi Barcelona'da sürdüreceğim. Galatasaray taraftarının ne hissettiğini bilebilecek kadar Galatasaray taraftarıyım.
Barcelona ile 3 senelik daha kontratım var ve burada çok mutluyum. Galatasaray benim evim, bir gün mutlaka orada forma giymek isterim. Ben Barcelona'da çalışır, aslan gibi oynarım, kimse merak etmesin.
Milli maç öncesi kulübede çekilen fotoğrafımı koyup, hiç dakika oynamamış oyuncuları konuşmak doğru değil. Maçtan 2 saat önce çekildi o fotoğraf. İnsanlar, maç oynanırken kulübede böyle oturduğumuzu sanıyor.
Euro 2016'da bütün dünyanın gözü önünde ıslıklandım. Ne yaptım ben?
İnsanların arkasından yalan söylemek, iftira atmak... Bunlar daha büyük yanlış. Beni hala paracı sanıyorlar, üstümde kaldı.
Oğuzhan Özyakup, Beşiktaş'ın 10 numarası. Benim ne haddime Oğuzhan'la ilgili herhangi bir yorum yapmak.

MARSİLYA'DA DÖVMEK İSTEDİLER
Fransız L'Equipe Gazetesi'ne konuşan Gomis, "Galatasaray'a kolay uyum sağladım. 30 yaşını geçtikten sonra büyük bir kulübe gelip, bu coşkuyu hissetmek ayrıcalık" dedi. Marsilya için ise Gomis şu ifadeleri kullandı: "Takımda kalma arzum vardı ama buradaki projenin merkezinde hissetmedim ve ayrılmaya karar verdim. Taraftar son maçtan önce beni dövmeye kalktı. Beni dövmek istemelerinin sebebi, gollerimi panter sevinciyle kutladığım için Saint Etienne'e atıfta bulunduğumu düşünmeleriydi."
BİZE ULAŞIN