Ve Mehmet döndü

Fenerbahçe’de Mehmet Ekici’nin ilk kez takımla çalışması moralleri yükseltti. Yıldız futbolcunun Medipol Başakşehir maçının kadrosuna alınması gündemde

Ve Mehmet döndü

Fenerbahçe'de Mehmet Ekici'den müjdeli haber geldi. Sakatlığı sebebiyle uzun süredir özel program uygulanan ve takımdan ayrı çalıştırılan Mehmet Ekici, dün itibariyle arkadaşları ile buluştu. Ekici, sabah antrenmanının tamamında takımla birlikteydi. Oyuncunun antrenmanlarını tedaviyle birlikte sürdürmesi nedeniyle fiziksel durumunun gayet iyi olduğu, maç eksiğini gidermek dışında sıkıntısının bulunmadığı bildirildi. Mehmet Ekici'nin cumartesi günü oynanacak Başakşehir mücadelesinde 18'e alınma ihtimali yeniden kuvvetlendi. Milli takımlarda bulunan oyuncular Nabil Dirar, Mauricio Isla ve Giuliano ise antrenmanda yer almadı.

KARATE KİD MÜBAREK!
Ekici 'nin twitter hesabından topa vole ile vurduğu bir resmini koyarak, "Takımımla çalışmalara başladım" mesajını vermesi Fenerbahçe taraftarlarını da heyecanlandırdı. Resmin altına yapılan yorumlardan en ilgi çekici olanı ise, "Mehmet Ekici sonunda antrenmana çıkabildi. Karate Kid gibi mübarek vuruşa bak" şeklindeydi.

BİZE ULAŞIN