Vida için son hamle bugün

Siyah-beyazlılar, anlaşmaya vardığı futbolcu için bugün son bir hamle yapacak. Ancak yönetim, Dinamo Kiev’in uzlaşmaz tavrı nedeniyle pek umutlu değil

Vida için son hamle bugün
Beşiktaş, Aralık'ta boşa çıkacak olan Domagoj Vida ile anlaşmaya varmış, kulübü Dinamo Kiev'e de 1 milyon Euro bonservis bedeli önermişti... Ancak Ukrayna ekibinin 4 milyon Euro'da direterek işi yokuşa sürmesi, transferin büyük olasılıkla Ocak ayına kalmasına neden oldu... Transfer döneminin son gününde teklifini bir kez daha yenileyecek olan Beşiktaş, yine olumsuz cevap alırsa mecburen Ocak'ı bekleyecek.

ÖN PROTOKOL YAPILDI
Siyah-Beyazlı yönetimin, Hırvat yıldızla ön protokol imzaladığı ileri sürülürken vatandaşı Mitrovic, "Vida'nın kararı netleşti. Ocak ayında Beşiktaş'a gelecek" sözleriyle, bu gelişmeyi adeta doğruladı. Öte yandan, kalabalık olan kadrosundaki oyuncu sayısını makul bir seviye çekmek isteyen Beşiktaş, Eslem'i İstanbulspor'a, Franco'yu da Boluspor'a kiralık verdi.

AVRUPA STARTI 21.45'TE
UEFA Şampiyonlar Ligi'nde G Grubu'nda mücadele edecek Beşiktaş'ın rakipleriyle yapacağı maçların saatleri açıklandı. Buna göre Çarşamba günü Porto ile Estadio do Dragao Stadı'nda karşılaşacak olan Beşiktaş'ın maçı TSİ 21:45'te başlayacak. Diğer maçların başlama saatleri ise şu şekilde düzenlendi:
26 Eylül 2017 Beşiktaş-Leipzig 21:45
17 Ekim 2017 Monaco-Beşiktaş 21:45
1 Kasım 2017 Beşiktaş-Monaco 20:00
21 Kasım 2017 Beşiktaş-Porto 20:00
6 Aralık 2017 Leipzig-Beşiktaş 22:45
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN