Beraber başaracağız

Trabzonspor, yeni transferleri Sosa, Volkan ve Hubocan’a imza töreni düzenledi. Kulübün 50. yıl hedefini bildiklerini söyleyen Jose Sosa, "Çok önemli bir sene olacak. Bu bir süreç, kenetlenerek hep birlikte başarıya ulaşacağız" dedi...

Beraber başaracağız
Trabzonspor yeni transferleri Jose Sosa, Tomas Hubocan ve Volkan Şen için imza töreni düzenledi. 2 yıllık anlaşma sağlanan Volkan ve satın alma opsiyonlu kiralanan Sosa ile Hubocan, Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta'nın da yer aldığı Medical Park Stadı'nda düzenlenen törenle sözleşme imzaladı. İlk sözü alan Usta, "Bu sene kulübün kuruluşunun 50. yılı. Amacımız çok başarılı, zirvede olan bir Trabzonspor inşa edebilmek" derken, oyuncular şöyle konuştu:
Jose Sosa: Kulübümüz için önemli bir sene. Kenetlenmeliyiz. Bu bir süreç, hep beraber bunu başaracağımıza inanıyorum. Eski takımım Beşiktaş hakkında konuşmak zor. Teklif gelmedi. Bu anın tadını çıkarmalıyım.
Volkan Şen: Trabzonspor bana tekrar sahip çıktı. Burak Yılmaz, çok destek oldu... Açıkçası transferimde etkisi çok büyük.
Tomas Hubocan: İnanıyorum ki bu yılın sonunda hedefimize ulaşacağız.

4. TRANSFER BORDO MAVİŞ BEBEK
İmza töreninde bir de sürpriz yaşandı. Başkan Usta, Balıkesirli bir ailenin, adı soyadı "Bordo Maviş" olan 6 aylık bebeğini, törenin başlamasının ardından 4. transfer olarak tanıttı. Usta, 'Bordo Maviş' bebeğe imza attırarak futbol tarihinin en genç transferini yaptıklarını belirtti ve "Bordo'yu kulübümüzün geleceğinde başarılı bir futbolcu olarak görmek en büyük idealimiz" dedi


İmza töreni sonrası saha içinde basının karşısına geçen yeni transferler, Bordo Maviş bebekle poz verdiler.


Trabzonspor yönetimi, yeni transferler Jose Sosa'nın 8, Volkan Şen'in 9, Tomas Hubocan'ın ise 18 numaralı formalarını da basına tanıttı.

YENİLENEN TRABZON G.BİRLİĞİ SINAVINDA

Trabzonspor milli aranın ardından bugün G.Birliği ile oynayacağı maçla yeni bir başlangıç yapmak istiyor. Ligin üçüncü haftasında Göztepe'ye mağlup olarak bir şok yaşayan bordo-mavili takımda teknik direktör Ersun Yanal'ın yeni transfer Hubocan'ı ilk 11'de sahaya süreceği öğrenilirken, Sosa ile Şen'in 21 kişilik kadroda yer alması bekleniyor. Durica ise sakatlığı nedeniyle kadroda yok.
BİZE ULAŞIN