Aykut Kocaman’ın tek rakibi kendisi

Aykut Kocaman, 2 galibiyetle, F.Bahçe’nin son 17 yılında görev yapan hocaların gerisinde kaldı. Sadece kendisinin görevde olduğu 2010-11 sezonunu geçebildi

Aykut Kocaman’ın tek rakibi kendisi
Fenerbahçe'ye büyük umutlarla dönen Aykut Kocaman, takımın başında yer aldığı 4 Avrupa, 4 de Süper Lig maçında ortaya koyduğu performansla beklentileri karşılayamadı. Biri Avrupa, biri de ligde 2 galibiyet alan Kocaman, sarı-lacivertli takımın en kötü sezon başlangıçlarından birine imza attı. Tecrübeli hoca, Fenerbahçe'yi 2000 yılından bu yana çalıştıran teknik adamlar içerisinde, "En iyi kariyer başlangıçları" listesinde 11. sırada yer alırken, sadece yine kendisine ait olan 2010-11 sezonundaki karnesini geçebildi.

DİCK ADVOCAAT'IN BİLE GERİSİNDE KALDI
52 yaşındaki teknik adam, 2010- 2011 sezonunda ilk 8 resmi maçında 8 puan toplamıştı. Kocaman bu sezon 2 galibiyet, 3 beraberlik ve 3 yenilgi ile son iki sezonda Fenerbahçe'de görev yapan Pereira ve Advocaat'ın da gerisinde kaldı. Pereira, 5 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi alırken, Advocaat, 8 maçı 4 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi ile tamamlamıştı.
BİZE ULAŞIN