TURKCELL İMSAKİYE
TURKCELL İLE RAMAZAN

Kaybın nedeni milli maç arası

“Böyle durumlarda oyuncuların ritmi bozuluyor. Antalya zorlu bir deplasman. Alınan bir puanın gayet iyi olduğunu düşünüyorum”

Kaybın nedeni milli maç arası
Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, Antalyaspor karşısında alınan beraberliğe kayıp olarak değil, kazanç olarak bakıyor... Yaptığı değişiklikler için, "Elimde olsa 3 değil, 5 oyuncuyu değiştirirdim" ifadesini kullanan tecrübeli çalıştırıcı, sözlerini şöyle sürdürdü: "Ana oyuncularımız, tempoyu veren oyuncularımız gününde değildi. Bunun da sebebi milli maçlar arasıdır. Oyuncularımızın çoğu bizimle değildi. Seyahat yapıyorlar, oynuyorlar ve yoruluyorlar. Aslında bu futbolda var. Antalyaspor'dan 1 puan aldık ve artık önümüzdeki karşılaşmalara bakmamız gerekiyor. Sıcak havada zorlu bir rakiple oynadığımızı düşünürsek beraberliğin iyi bir sonuç olduğunu düşünüyorum."

Elche, PAOK ve geçen sezon G.Saray'da çıktığı 95 lig maçında 17 asist yapan Rodrigues, bu sezon 4. karşılaşmasında 3. gol pasını verdi. Teknik direktör Tudor'u ise hem sıcak hava hem de kaybedilen 2 puan terletti!
BİZE ULAŞIN