Selçuk 'dursun' Tudor inanıyor!

Galatasaray’da hedef adam haline gelen Selçuk’un kaptanlığının alınması ya da devre arası gönderilmesi gündemde değil. Tudor dün özel görüştüğü Selçuk’a destek verirken, başkan Özbek’ten de “Ona güveniyorum” mesajı geldi Selçuk Kasımpaşa maçında da oyunun gidişatına göre ikinci yarıda şans bulacak

Selçuk 'dursun' Tudor inanıyor!
Galatasaray'da Selçuk İnan krizi dün tatlıya bağlandı. Teknik direktör İgor Tudor, sabah 11'de gerçekleşen idman öncesi Selçuk'la özel bir görüşme gerçekleştirdi. Kaptanı yanına çağıran Hırvat teknik adam, "Moralin bozuk; farkındayım. Ama ben sana inanıyorum. Bu takımın önemli bir parçasısın. Sezon boyunca seni kullanmaya devam edeceğim ve tecrübelerinden faydalanacağım'' dedi.
Selçuk'tan sosyal medya ve basında çıkan eleştirilerden etkilenmemesini isteyen Hırvat teknik adam, "Dışarıya kulağını tıka ve sadece futboluna konsantre ol'' derken, oyuncusuna "Fernando ve Ndiaye transferleri ile takım içinde rekabet arttı. Daha çok oynamak için Tolga gibi sen de performansını yukarı çekmelisin'' uyarısını yapmayı ihmal etmedi. Selçuk İnan ise İgor Tudor'a kendi performansından memnun olmadığını ve hocasının kararlarına saygılı olduğunu söyledi.

"BÜYÜK HİZMETLERİ VAR"
Florya'da dün bunlar yaşanırken, yönetim cephesinde de Selçuk İnan krizi konuşuldu. Yöneticilerin performansını beğenmediği Selçuk'a sahip çıkan başkan Dursun Özbek'in, "Selçuk İnan'a güveniyorum. Galatasaray'a büyük hizmetleri var. Göreceksiniz bu yeni kurduğumuz takıma tecrübesiyle çok fayda sağlayacak'' dedi ve kaptanlarını göndermek gibi bir düşüncede olmadığını sözlerine ekledi.

NE OLMUŞTU?
Galatasaray kariyerinde 10 kupa kazanan ve uzun zamandır takım kaptanlığını üstlenen Selçuk İnan'ın 2.9 milyon Euro'luk yıllık ücretini yüksek bulan ve son 2 sezonda takıma katkı vermediğini iddia eden taraftarların protestosu, sosyal medyada destek bulunca milli oyuncu sarı-kırmızılı takımda istenmeyen adam ilan edildi. Antalya deplasmanında Muslera'nın verdiği kaptanlık pazubandını takması, Gomis'e pas atmadığı iddialarının ardından bir taraftar grubu Galatasaray'ın kaptanını hedef alan bir açıklamayla sarı-kırmızılı camiada gerginliğe sebep oldu.

TUDOR BAŞKANLA GÖRÜŞECEK
Igor Tudor'un Selçuk İnan aleyhine başlatılan kampanyayı kasıtlı bulduğu ve bu kaosun takımına zarar vereceğini söyleyip, başkan Dursun Özbek ile görüşeceği öğrenildi. Toplantıya tribünlerden sorumlu yönetici Alper Narman'ın da katılacağı gelen haberler arasında

255 MAÇ
21.958 DK.
56 GOL
57 ASİST

ÖZBEK'İN MARATONU!
Gala tasara y Başkanı Dursun Özbek'i bugün yoğun bir gündem bekliyor. Saat 10'da sarı-kırmızılı kulübün efsane golcüsü Metin Oktay'ın Kozlu'da mezarı başındaki anma törenine katılacak olan Özbek, 11'de stadın yolunu tutacak ve Fluo ile imzalanacak sponsorluk anlaşmasına katılacak. Başkan Özbek, 13:30'da ise Divan Kurulu Toplantısı'nda söz alacak.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN