Son Dakika: Fenerbahçe Asbaşkanı Hakan Dinçay hayatını kaybetti! Hakan Dinçay kimdir?

Gelen son dakika bilgisine göre Fenerbahçe Asbaşkanı Hakan Dinçay hayatını kaybetti! Hakan Dinçay kimdir?

Son Dakika: Fenerbahçe Asbaşkanı Hakan Dinçay hayatını kaybetti! Hakan Dinçay kimdir?

Gelen son dakika bilgisine göre Fenerbahçe Asbaşkanı ve Voleybol Şube Sorumlusu Hakan Dinçay hayatını kaybetti! Hakan Dinçay kimdir?

Fenerbahçe resmi sitesinden yapılan açıklama şöyle:

Kulübümüzün Asbaşkanlarından Hakan Dinçay'ı tedavi gördüğü hastanede kaybettiğimiz haberini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Yöneticimiz Hakan Dinçay'a Allah'tan rahmet; Dinçay ailesi, sevenleri ve tüm Fenerbahçe Camiası'na başsağlığı dileriz.

Fenerbahçe Spor Kulübü

Hakan Dinçay kimdir?

1961 yılında İstanbul'da doğan Hakan Dinçay ömrünü Fenerbahçe'ye adadı. 1994 yılından beri aktif olarak Fenerbahçe'ye hizmet etti. 2002'den bu yana da yönetim kurulu üyeliği yaptı. Fenerbahçe Voleybol Şubesi'nin başarılarında önemli rol oynayan insanlardan biri oldu. Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım amatör sporlara daha fazla eğilme kararı aldığında Hakan Dinçay'ı da voleybol şubesi'nde görevlendirdi. O zamana kadar Fenerbahçe'nin kadınlarda da erkeklerde de şampiyonluğu yoktu. Fenerbahçe, son 15 yılda voleybolda büyük başarılar kazandı. Türkiye'de kadınlarda ve erkeklerde üst üste şampiyonluklar gelirken sarı melekler Avrupa'nın ve dünyanın zirvesine çıktı. Erkek Voleybol Takımı da Avrupa'dan kupa getirmeyi başardı. Bu süreçte Hakan Dinçay hep voleybol Şubesi sorumlusu olarak görev yapıyordu.

İki kız bir de erkek babası olan Hakan Dinçay maalesef geçtiğimiz yıl amansız hastalığa yakalandı. Hakan Dinçay'ın vefatı sadece Fenerbahçe camiası için değil Türk sporu için de büyük bir kayıp. Hakan Dinçay'a Allah'tan rahmet, başta ailesi olmak üzere Fenerbahçe Camiası'na, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz...

HAKAN DİNÇAY

Doğum Yeri ve Tarihi : İstanbul, 1961

Öğrenim Durumu : Üniversite Mezunu

Mesleği/İşi : İş Adamı

Medeni Hali : Evli, 2 kız 1 erkek çocuk sahibi

Yabancı Dil : İngilizce

Kulübü, vefat eden Kulübü Asbaşkanı için başsağlığı mesajı yayımladı.

Sarı-kırmızılı kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, " Spor Kulübü asbaşkanlarından ve voleybol şubesi sorumlusu Hakan Dinçay'ın hayatını kaybettiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. 'a Allah'tan rahmet, ailesine ve Fenerbahçe camiasına başsağlığı dileriz." denildi.

BİZE ULAŞIN