13 puan bir şey ifade etmiyor!

Sarı-kırmızılı teknik adam, “Ligin daha başındayız. 13 puan güzel ama şu anda bir şey ifade etmiyor” şeklinde konuştu

13 puan bir şey ifade etmiyor!

Galatasaray Teknik Direktörü İgor Tudor "Güzel bir galibiyetti... 5 haftada 13 puan aldık ama ne olursa olsun ligin daha başındayız. O yüzden bu 13 puan şu anda bir şey ifade etmiyor" dedi. Hırvat çalıştırıcı şunları söyledi: "İyi başlamak tabii ki kötü başlamaktan iyidir. Gomis çok güzel goller attı. Lato için kolay bir maç değildi çünkü uzun dönem oynamadı. Ama sol ayaklı bir futbolcuya ihtiyacımız vardı, o da bize bunu verdi. Takım olarak da fizik gücümüz iyiydi, Antalya maçıyla alakamız yoktu ama bizi iyileştiren üst düzey takım ruhumuzdu. Bu maçta duran toplarda, kornerlerde iyi defans yaptık ama son 15-20 dakikadan mutlu değilim. Üçüncü golü atıp, maçı bitirmemiz gerekiyordu. Bu konularda kendimizi düzeltmemiz ve geliştermemiz gerekiyor. Çünkü bu konular anahtar noktalar..."

SELÇUK İNAN KATKI VERECEK
"Selçuk İnan bizim kaptanımız, Galatasaray'a çok şey katmış birisi ve sözleşmeli futbolcumuz. Kaptan olarak, takımın parçası olarak çok şey kazandı. Futbolda insanlar bunu çok kolay unutuyor. Bence Selçuk önemli bir oyuncu, bir parçamız. İhtiyaç olduğunda, gerektiği zaman istenen katkıyı verecektir ve o saygıyı hak ediyor."

'CİNCON ARENA' YAZDI, KOVULDU!
Türk Telekom Stadı'nda görevli özel güvenlik elemanının yaptığı sosyal medya paylaşımı başına iş açtı. Boş tribünler içinde çektiği fotoğrafa "Cincon Arena" notunu yazan İbrahim Şen isimli güvenlik görevlisini sosyal medyada fark eden taraftarlar, kulübe şikayet etti ve statta çalışan elemanın maç başlamadan görevine son verildi.

İGOR TUDOR, FATİH TERİM'İ YAKALADI
G.SARAY, sahasında oynadığı Kasımpaşa'yı 2-0 yendi ve 5. hafta sonunda 13 puana yükseldi. Igor Tudor yönetimindeki sarıkırmızılı takım 2012-13 sezonundan sonraki en iyi başlangıcı yaptı. 2012-13 sezonunda Fatih Terim yönetiminde ilk 5 haftada 4 galibiyet 1 beraberlik ile 13 puan alan Galatasaray sezon sonunda da şampiyon olmuştu.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN