Güneş’e mesaj: %100 hazırım

Güneş’e mesaj: %100 hazırım
Cezalı Tosic'in yerine stoperde görev alan Medel, ilk kez 11'de şans buldu. Şilili futbolcu, maçtan sonra şu mesajları gönderdi: "İlk duygular tabii ki çok güzel. Kendi taraftarımız önünde 3 puan kazanmak çok şey ifade ediyor. Taraftarın futbolcularla beraber olması, saha içerisinde beraber mücadele etmesi çok önemli. Şu anda yüzde 100 uyum sağlamış durumdayım. 11 oynayıp oynayamam hocanın elinde. Sahada sadece 11 kişi görev alıyor. Bundan sonra hak eden oynayacak. Diğerleri ise hazır bekleyecek."

'Kadıköy'de de 3 puan'
Beşiktaş yöneticisi Metin Albayrak, "İyi oynadık ve 3 puanı hak ederek aldık" dedi. Hafta sonu Kadıköy'de oynanacak derbiye de değinen Albayrak, "Derbiler önemlidir. Fenerbahçe puan farkını azaltmak isteyecek. Biz de arttırmaya çalışacağız. Beşiktaş kimliğine dönmeye başladık. Fenerbahçe karşısında da bunu gösterip 3 puanı alacağız" ifadelerini kullandı.

Son 14 yılın en iyisi
Süper Lig'de ilk 5 haftada 13 puan toplayan Beşiktaş, son 14 sezonun en iyi başlangıcını yaptı. Siyah-beyazlı ekip 2004-2005 sezonundan bu tarafa ilk defa 5 haftada bu kadar yüksek puan toplarken, geçtiğimiz sezonun aynı döneminde 11 puan hanesine yazdırmıştı.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN