Hayal satmıyorum

Fenerbahçe Teknik Direktörü Kocaman, Alanya galibiyeti sonrası 2010-11 sezonuna benzetilen takımı hakkında konuştu: "Şu an yüzde 100 uyumlu değiliz. Çok daha iyi olacağız. Gerçeğin dışında bir şeyi insanlara satmayı doğru bulmam. 2010-11 sezonundaki ekibe benziyor mu bilmiyorum, ama birçok şeyi başarma kapasitemiz var."

Hayal satmıyorum
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, 4-1 kazanılan Aytemiz Alanyaspor maçının ardından başlangıcı 2010-11 sezonuna benzetilen takımla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Takımın şu an yüzde 50 kapasitede olduğunu belirten tecrübeli teknik adam, "Yüzde 100 olduğu zaman herkes harika bir Fenerbahçe görecek. 3 puandan fazlası oldu. Bu galibiyetle birlikte nefes aldık. Ben de kendime geldim" dedi. Sezonun başlangıcı ve skorer görüntüsü nedeniyle şampiyon olunan 2010-11 sezonundaki takıma benzetilen kadroyla ilgili ise Kocaman, "Bu takım çok kapasiteli. Kişilik olarak gerçeğin dışında bir şeyi insanlara satmayı doğru bulmam. Hayal satan biri değilim. 2010-2011 sezonundaki takıma benzetiliyor, benziyor mu bilmiyorum. Ama şunu biliyorum, birçok şeyi başarmaya kapasitesi olan bir takımımız var" şeklinde konuştu.

ALANYA GALİBİYETİ PATLAMA MAÇI DEĞİL
Alanyaspor maçının bir patlama maçı olarak görülmesinin yanlış olduğunu ifade eden Fenerbahçe Teknik Direktörü Kocaman, "Şu an yüzde 100 uyumlu değiliz. Bu süreci iyi skorlarla atlatmamız gerekiyor. Bu maçın bir patlama maçı olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Bu maç sadece biraz daha uyumun oturduğu, ilerleyen haftalar için oldukça umut veren bir karşılaşmaydı. Önümüzdeki haftalarda kesinlikle daha etkili ve iyi bir görüntümüz olacak. Buna herkes emin olabilir" ifadelerini kullandı.
Şehrin Yeni Bir Tempo’su Var!
BİZE ULAŞIN