Rıza Çalımbay'dan ayrılık sonrası itiraflar!

Rıza Çalımbay'dan ayrılık sonrası itiraflar!

Süper Lig takımlarından Antalyaspor ile yollarını ayıran teknik direktör Rıza Çalımbay, kırmızı-beyazlı kulübü çok sevdiğini belirterek, "Kimse böyle bahsettiği yerden ayrılmak istemez ama maalesef şartlar öyle gelişiyor ki ayrılmak zorunda kalıyorsunuz." dedi.

Antalyaspor'un Atilla Vehbi Konuk Tesisleri'nde basın toplantısı düzenleyen Çalımbay, çok sevdiği, büyük keyifle çalıştığı ve büyük başarılara imza attığı Antalyaspor'dan ayrılmak zorunda kaldığını kaydederek, "Kimse böyle bahsettiği yerden ayrılmak istemez ama maalesef şartlar öyle gelişiyor ki ayrılmak zorunda kalıyorsunuz. Her şeyden önce iki taraf için de hayırlı olsun." diye konuştu.

Kimseye bir kırgınlığı bulunmadığını vurgulayan Çalımbay, bu sezon istenmeyen bazı şeyler geliştiği için yönetimle konuşup ayrılmak zorunda kaldığını belirtti.

Antalyaspor'da geçen sezon göreve başladığında çok zorlu bir süreç yaşadığını, bu zorlu süreçte en büyük desteği taraftardan gördüklerini anlatan Çalımbay, "Taraftarlar, ne kadar vefalı bir taraftar olduklarını gösterdi ve belki de onların sayesinde çok büyük başarı elde edildi. Ne 'kış' dediler ne 'yaz' dediler bütün maçlara geldiler ve takımı sonuna kadar desteklediler. Hepsine minnettarız." ifadelerini kullandı.

Şehrin Yeni Bir Tempo’su Var!
BİZE ULAŞIN