Galatasaray UNICEF el ele

Galatasaray UNICEF el ele
Galatasaray ile Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu (UNICEF) arasında, çocuk hakları konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla iş birliği anlaşması yapıldı. Kurulan bu ortaklığın kendilerini çok mutlu ettiğini ve heyecanlandırdığını vurgulayan Başkan Dursun Özbek,"Galatasaray olarak UNICEF aracılığıyla ülkelerinden ayrı düşmüş çocuklar dahil olmak üzere tüm çocuklara yararımızın dokunmasını amaçlıyoruz. Bütün Galatasaraylıları UNICEF ile el ele vermeye davet ediyorum. Galatasaray; Barcelona, Manchester United ve Olympiakos'tan sonra bu iş birliğini yapan 4. takım. Çocuklar geleceğimizdir, geleceğimizi birlikte inşa edeceğiz." ifadelerini kullandı.

ÇOK ÖZEL ZİYARET
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Fransa'da düzenlenen Özel Sporcular Kayak Dünya Şampiyonası'nda başarı elde eden Türkiye'nin tek lisanslı otistik sporcuları Aliye Zeynep Bingül ve Muhsin Murat Bingül kardeşleri ağırladı.

NAZİFOĞLU'NA 1 YIL CEZA
Galatasaray yönetimi geçtiğimiz hafta Disiplin Kurulu'na sevk edilen Sportif AŞ eski üyesi Levent Nazifoğlu'na 1 yıl hak mahrumiyeti cezası verdi. Olağanüstü Divan Kurulu'nda yöneticiler Alper ve Narman ve Burçin Aslan ile tartışan Nazifoğlu için 9 üye şikayet dilekçesi verdi. İhracı istenen Nazioğlu için dün toplanan G.Saray Yönetim Kurulu, Disiplin Kurulu'nun verdiği 1 yıl hak mahrumiyeti kararını onayladı.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN