Lucescu, Ersun Yanal'a Mustafa'yı sormuş!

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Mircea Lucescu'nun kendisini arayarak, stoper oyuncusu Mustafa Akbaş hakkında bilgi aldığını söyledi.

Lucescu, Ersun Yanal'a Mustafa'yı sormuş!

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Medipol Başakşehir ile oynadıkları maçta güzel işler yaptıklarını ancak o maçın artık geride kaldığını söyledi, Şu an tek hedefimiz Aytemiz Alanyaspor maçını kazanmak ve yolumuza emin adımlarla devam etmek dedi.

Bordo mavili takımın teknik direktörü Ersun Yanal, kendi işlerini yapıp kendi oyunlarını sahaya yansıtmak zorunda olduklarını belirterek, Aramıza yeni katılan arkadaşlarımız herhangi bir uyum sorunu yaşamadı. Takım içerisinde her şeyin olumlu olduğunu söyleyebilirim. Yine temkinli adımlar atmak zorundayız. Çünkü ligin kalitesi ortada ve bu ligde kimse kimseye mutlak mağlup edeceğim gözüyle bakamaz. O yüzden biz kendi işimizi yapmak ve kendi oyunumuzu sahaya yansıtmak zorundayız. Medipol Başakşehir maçında güzel işler yaptık, ancak o maç artık geride kaldı. Şu an tek hedefimiz Aytemiz Alanyaspor maçını kazanmak ve yolumuza emin adımlarla devam etmek diye konuştu.

"LUCESCU BANA MUSTAFA AKBAŞ'I SORDU"

Ersun Yanal, Milli Takım Teknik Sorumlusu Mircea Lucescu'nun kendisini arayarak, Mustafa Akbaş hakkında bilgiler aldığını da ifade ederek şöyle konuştu: "Mustafa önemli bir oyuncu ancak maalesef taraftarlarımız ona tepki gösteriyor. Kendi oyuncumuza sahip çıkmalıyız. Mustafa Akbaş geçen sezon bir maçta sakatlandı, darbe sonrası kırık 5 santim daha içeri girse belki futbol hayatı bitecekti. Belki daha da kötüsü olacaktı. Ama o halde oynamaya devam etti. Bu çocuk kesinlikle hakareti hak etmiyor. Aksine saygıyı hak ediyor"

BİZE ULAŞIN