Gördüğünü çalsın

“Derbinin sonucunu futbolcular belirleyecek” diyen Beşiktaş Başkanı Orman, hakem Ali Palabıyık için şu yorumu yaptı: “İnşallah etki altında kalmaz ve kararlarını gözüyle verir”

Gördüğünü çalsın
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, yapılan sponsorluk anlaşmasında, Fenerbahçe ile yarın oynanacak derbi maçla ilgili soruları da yanıtladı. Başkan Orman, "Maçın sonucu çok önemli değil. Alt olur üst olur bunları çok bilemiyorum ama keşke Fair-Play'e bahis oynayabilseydim. Allah utandırmasın, derbi maçın sonucunu futbolcular belirleyecek" dedi. Geçen sene F.Bahçe ile oynanan kupa maçında hakem Ali Palabıyık ile sıkıntı yaşadıklarını belirten Beşiktaş Başkanı, "İnşallah bu maçta etki altında kalmaz. Allah ona hakem şansı versin. Bu sezon bir maçımızı yönetti. Etki altında kalmasın, gördüğü neyse onu çalsın. Kararlarını gözleriyle versin, atmosfer ile değil. İnşallah 2005'ten sonra ilk kez kazanırız" diye konuştu. Karşılaşmayı izlemek için Ülker Stadı'na gitmeyeceğini yineleyen Fikret Orman, ısrarlı skor tahminlerini ise "Kafamdan geçen bir skor yok" diyerek geçiştirmeyi tercih etti.

DERBİ ÜST OLACAK!
Beşiktaş, nesine.com ile olan sponsorluk anlaşmasını 2 yıl uzatırken, 600 bin dolar kazanacağı belirtildi. İmza töreninde yer alan CEO'su Halit Gülbakanoğlu, "Fenerbahçe-Beşiktaş maçına oynayanlar üst oynuyor. Demek ki üst olacak" dedi.
BİZE ULAŞIN