İstifaya kayıtsız

Hezimetin ardından tribünlerin istifaya çağırdığı teknik direktör Yanal, “Seyirci konusunu çok konuşmamak gerekiyor” derken, kulüp tarihine geçen yenilginin sebebini buldu: Koşmadık

İstifaya kayıtsız
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, tribünlerden yükselen istifa seslerine kayıtsız kaldı. Yanal maçın ardından, bu konuda gelen bir soruya, "Futbolun içinde seyirci konusunu çok konuşmamak gerekiyor" cevabını verdi. Alanyaspor'a ilk yarıda 5-6 gol atabileceklerini belirten Yanal, "İkinci yarıda bir anda farklı kimlikle hiçbir koordinasyonu ve ritmi kalmayıp rakibe teslim olan bir takım olduk. Ben kariyerim boyunca bu türlü deneyimi ilk defa yaşıyorum. Hepimizin ders çıkarabileceği bir sonuç oldu. Devre arasında, 'Futbol ciddi bir oyun, cezayı keserler' diye uyarmamıza rağmen sahada bunun için bir şey yapamadık. İlginç olan bir başka şey de bu maçta çok az koştuk. Geçen hafta 110 koşan takım bu maçta 100 kilometre koştu" şeklinde konuştu.

TEK BAŞINA TAKIM
Trabzonspor'u dün gece üç golle yıkan Vagner Love gecenin ismi oldu. Brezilyalı futbolcu Kasım 2016'dan beri takımının bulduğu 55 golün 28'ine imza atarken, 4 tane de asist yaparak katkısını 32'ye çıkardı.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN